جمعه ۳۰ مهر ۱۳۹۵

دختر گچسارانی جانش را بر سر “نه” گفتن به خواستگار گذاشت

یکشنبه شب عقربه‌های ساعت که روی ٢١:٣٠ توقف کرد ناگهان صدای رگبار گلوله خواب را از چشمان اهالی محله‌ای کوچک در گچساران ربود.

به گزارش به دخت به نقل از خبر آنلاین، همسایه‌ها که با شنیدن صدای رگبار و داد و فریادهای بعد از آن به سرعت خود را به محل تیراندازی رسانده بودند از همهمه‌ای که به هوا بلند شده بود فهمیدند پسری جوان به نام یعقوب پس از شنیدن پاسخ منفی از سوی دختر مورد علاقه‌اش الهام، سلاحی تهیه کرده و خانواده او را به رگبار بسته و سپس اقدام به خودکشی کرده است. دراین حادثه خونین الهام و خواهرش زینب کشته شده و یک نفر دیگر از اعضای خانواده او نیز مجروح شدند.
سردار غلامعباس غلامزاده، فرمانده انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد در تشریح جزییات بیشتری از این حادثه گفت: یکشنبه شب پسری جوان پس از شنیدن جواب «نه» در خواستگاری دختر مورد علاقه‌اش به خانه نامزدش مراجعه و با اسلحه اقدام به تیراندازی کرد. در این تیراندازی یک نفر از افراد خانه در محل حادثه به قتل رسید و دو نفر دیگر نیز زخمی شدند که یکی از آنها به دلیل شدت جراحات وارده در بیمارستان جان خود را از دست داد.

/انتهای متن/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

کلیه حقوق متعلق به مجتمع رسانه ای اطلس می باشد
nmd runnner nmd runnner black nmd runnner white nmd runnner grey nmd runnner gs ultra boost ultra boost black ultra boost white ultra boost grey ultra boost gs ultra boost uncaged ultra boost uncaged black ultra boost uncaged white ultra boost uncaged grey ultra boost uncaged gs yeezy boost 350 yeezy boost 350 black yeezy boost 350 white yeezy boost 350 grey yeezy boost 350 gs yeezy boost 350 v2 yeezy boost 350 v2 black yeezy boost 350 v2 white yeezy boost 350 v2 grey yeezy boost 350 v2 gs yeezy boost 750 yeezy boost 750 black yeezy boost 750 white yeezy boost 750 grey yeezy boost 750 gs