چهارشنبه ۵ آبان ۱۳۹۵

داعش ۱۹ زن مخالف جهاد نکاح را اعدام کرد

گروهک تروریستی تکفیری داعش ۱۹ زن را در موصل که […]

گروهک تروریستی تکفیری داعش ۱۹ زن را در موصل که با جهاد نکاح مخالفت کرده بودند ، اعدام کرد.
به گزارش به دخت به نقل از ایرنا ، سعید مموزینی مسئول رسانه ای حزب دمکرات کردستان عراق امروز دوشنبه گفت: داعش این ۱۹زن را در طی دو روز گذشته اعدام کرده است .

وی افزود : اخیرا شماری از عناصر داعشی از این گروهک جدا شده و درحال حاضر نیز درگیری های داخلی میان عناصر گروهک تروریستی تکفیری داعش بر سر تقسیم اموال و زنان وجود دارد .

این مقام کرد خاطر نشان کرد:ابوبکر البغدادی سرکرده این گروهک تروریستی دستور داده است دخترانی در اختیار جنگجویان این گروه قرار داده شود تا آن ها بیشتر برای جنگ ترغیب شوند.
تروریست های داعش در جهاد نکاح که نوعی زنا و تجاوز به زنان و دختران محسوب می شود ، قربانیان خود را مجبور به نکاح با اعضای خود می کنند و اعتقادی به عده ندارند و این تنها گوشه ای از انحطاط اخلاقی این گروهک تکفیری است .

علمای مذاهب مختلف شیعه و سنی همگی بر حرام بودن فتوای جهاد نکاح اتفاق نظر دارند.
گروهک تروریستی داعش از تابستان گذشته بخش هایی از شمال عراق را به اشغال خود درآورده و تاکنون مرتکب جنایات زیادی در این مناطق شده است.

/انتهای متن/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

کلیه حقوق متعلق به مجتمع رسانه ای اطلس می باشد
nmd runnner nmd runnner black nmd runnner white nmd runnner grey nmd runnner gs ultra boost ultra boost black ultra boost white ultra boost grey ultra boost gs ultra boost uncaged ultra boost uncaged black ultra boost uncaged white ultra boost uncaged grey ultra boost uncaged gs yeezy boost 350 yeezy boost 350 black yeezy boost 350 white yeezy boost 350 grey yeezy boost 350 gs yeezy boost 350 v2 yeezy boost 350 v2 black yeezy boost 350 v2 white yeezy boost 350 v2 grey yeezy boost 350 v2 gs yeezy boost 750 yeezy boost 750 black yeezy boost 750 white yeezy boost 750 grey yeezy boost 750 gs