پنج شنبه ۶ آبان ۱۳۹۵

خواهری که برای برادرش مادری می کند +عکس

وقتی وارد گلزار شهدا شدیم، مادری را دیدیم که بر مزاری نشسته و با شهید درد دل می کند. جلو رفتیم تا با ایشان گفتگو کنیم اما در کمال ناباوری متوجه شدیم که او خواهر شهید است.

به گزارش به دخت به نقل از میزان، «احمد کاظمی وشنوه» به سال ۱۳۴۳ در روستای وشنوه از توابع استان قم به دنیا آمد. در دوران کودکی برای تحصیل عازم قم شد و تا پایان دوره راهنمایی تحصیلاتش را ادامه داد. او که نمی توانست تلاش و زحمت پدر و مادر پیرش را در روستا ببیند، برای سبک کردن بار زندگی آنها مشغول کسوت صافکاری شد. ۱۸ سال بیشتر نداشت که در پاسخ به ندای رهبر کبیر انقلاب عازم جبهه های نبرد با دشمن متجاوز گردید. در دوران حضورش در جبهه، مدام از شهید و شهادت می گفت تا سرانجام در سن ۱۹ سالگی به تاریخ ۱۳۶۲/۸/۲۹ در جبهه اروندکنار به فیض عظیم شهادت نائل گردید.خواهری که برای برادرش مادری می کند +عکس

خواهری که برای برادرش مادری می کند

وقتی وارد گلزار شهدا شدیم، مادری را دیدیم که بر مزاری نشسته و با شهید درد دل می کند. جلو رفتیم تا با ایشان گفتگو کنیم اما در کمال ناباوری متوجه شدیم که او خواهر شهید است. حس و حال مادرگونه اش برایمان عجیب بود. وقتی با ایشان به گفتگو نشستیم به راز این احساس پی بردیم.

خواهری که برای برادرش مادری می کند +عکس«فاطمه کاظمی وشنوه» سالیان زیادی از عمر احمد را برایش مادری کرده است. وقتی احمد برای تحصیل عازم قم می شود، همراش به قم می آید تا در نبود مادر، برایش مادری کند. همه تلاشش را می کند تا بتواند جای خالی مادر را برای او پر کند. بعد از شهادت برادر هم، مثل یک مادر همیشه مهمان ویژه مزارش می شود. آری این گونه است راز مادری یک خواهر…!

/انتهای متن/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

کلیه حقوق متعلق به مجتمع رسانه ای اطلس می باشد
nmd runnner nmd runnner black nmd runnner white nmd runnner grey nmd runnner gs ultra boost ultra boost black ultra boost white ultra boost grey ultra boost gs ultra boost uncaged ultra boost uncaged black ultra boost uncaged white ultra boost uncaged grey ultra boost uncaged gs yeezy boost 350 yeezy boost 350 black yeezy boost 350 white yeezy boost 350 grey yeezy boost 350 gs yeezy boost 350 v2 yeezy boost 350 v2 black yeezy boost 350 v2 white yeezy boost 350 v2 grey yeezy boost 350 v2 gs yeezy boost 750 yeezy boost 750 black yeezy boost 750 white yeezy boost 750 grey yeezy boost 750 gs