دوشنبه ۳ آبان ۱۳۹۵

خطرناک‌ترین مسیر مدرسه در جهان + تصاویر

تصاویری توسط یکی از عکاسان خبری معروف چینی منتشر شده است که کودکان یک روستا در چین را حین رفتن به مدرسه در حال صعود از صخره‌ای به ارتفاع ۸۰۰ متر نشان می‌دهد.

به گزارش به دخت به نقل از تسنیم؛ کودکان یک روستا در چین برای رفتن به سر کلاس درس هر روز دوبار مجبور به صعود و فرود از یک صخره به ارتفاع ۸۰۰ متر هستند.

بر اساس گزارش روزنامه گاردین، کودکان روستای «اتولر» در استان «سیچوان» با استفاده از یک نردبان زهوار در رفته هر روز مسیر خانه تا مدرسه و مدرسه تا خانه را در حالی می‌پیمایند که هر لحظه امکان سقوط و مرگشان می‌رود.

این عکس ها توسط «چن جی»، برنده جایزه عکس خبری پکن که تصاویرش در رابطه با انفجار مرگبار تیانجین طی سال گذشته موفق به کسب عنوان عکس برتر شد گرفته شده است.

وی با اظهار امیدواری از اینکه شاید این تصاویر بتواند به مردم و کودکان این روستا کمک کند که کمی راحت‌تر و ایمن‌تر بتوانند رفت و آمد کنند آنها را منتشر کرده است.

/انتهای متن/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

کلیه حقوق متعلق به مجتمع رسانه ای اطلس می باشد
nmd runnner nmd runnner black nmd runnner white nmd runnner grey nmd runnner gs ultra boost ultra boost black ultra boost white ultra boost grey ultra boost gs ultra boost uncaged ultra boost uncaged black ultra boost uncaged white ultra boost uncaged grey ultra boost uncaged gs yeezy boost 350 yeezy boost 350 black yeezy boost 350 white yeezy boost 350 grey yeezy boost 350 gs yeezy boost 350 v2 yeezy boost 350 v2 black yeezy boost 350 v2 white yeezy boost 350 v2 grey yeezy boost 350 v2 gs yeezy boost 750 yeezy boost 750 black yeezy boost 750 white yeezy boost 750 grey yeezy boost 750 gs