پنج شنبه ۶ آبان ۱۳۹۵

خراسان رضوی پیشگام حوزه پیوند خانواده‌ها با تعلیم و تربیت

مدیرکل دفتر انجمن اولیا و مربیان وزارت آموزش و پرورش […]

مدیرکل دفتر انجمن اولیا و مربیان وزارت آموزش و پرورش گفت: خراسان رضوی در حوزه پیوند خانواده‌ها با تعلیم و تربیت پیشگام است.
به گزارش به دخت به نقل از فارس از مشهد، علی اصغر احمدی ظهر امروز در همایش پیوند اولیا و مربیان در فرهنگسرای مصلی‌‌نژاد با تاکید بر اهمیت ارتباط اعضای خانواده اظهار کرد: باید برای بهره گیری از توانمندی بخش های مختلف در تقویت ارتباط بین اعضای خانواده تلاش کنیم.

مدیرکل دفتر انجمن اولیا و مربیان وزارت آموزش و پرورش تصریح کرد: ارتباط پویا و کارآمد در خانواده در حفظ سرمایه‌های علمی جامعه نقش اساسی دارد که باید در راستای تقویت آن اقدام موثر انجام داد.

وی، استان خراسان رضوی را پیشگام در حوزه پیوند خانواده‌ها با تعلیم و تربیت دانست و بیان کرد: خوشبختانه آموزش و پرورش خراسان رضوی در بسیاری از حوزه های تعلیم و تربیت کشور پیشتاز است.

احمدی با اشاره به اهمیت پیوند مدرسه و خانه، خاطرنشان کرد: تحقق مشارکت در تعلیم و تربیت به یک نیاز جدی تبدیل شده است که انجمن اولیا و مربیان نقش مهمی در این مسئله دارند.

وی، توجه به مشارکت خانواده‌ها در برنامه‌های مختلف به ویژه توسعه نظام تعلیم و تربیت را ضروری دانست و گفت: ایران دارای زمینه‌ها و توان و استعداد لازم برای رشد ، پیشرفت و توسعه است و باید با شناسایی این زمینه‌ها زمینه تحقق اهداف مورد نظر در ایجاد ارتباط بین آحاد مردم را فراهم کنیم.

/انتهای متن/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

کلیه حقوق متعلق به مجتمع رسانه ای اطلس می باشد
nmd runnner nmd runnner black nmd runnner white nmd runnner grey nmd runnner gs ultra boost ultra boost black ultra boost white ultra boost grey ultra boost gs ultra boost uncaged ultra boost uncaged black ultra boost uncaged white ultra boost uncaged grey ultra boost uncaged gs yeezy boost 350 yeezy boost 350 black yeezy boost 350 white yeezy boost 350 grey yeezy boost 350 gs yeezy boost 350 v2 yeezy boost 350 v2 black yeezy boost 350 v2 white yeezy boost 350 v2 grey yeezy boost 350 v2 gs yeezy boost 750 yeezy boost 750 black yeezy boost 750 white yeezy boost 750 grey yeezy boost 750 gs