جمعه ۷ آبان ۱۳۹۵

خبرهای خوب «بیمه ازدواج جوانان و خانواده» در راه است

مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی ازدواج وزارت ورزش و جوانان، گفت: علاوه بر بیمه ایران، با سایر بیمه‌ها وارد تعامل شده‌ایم تا تسهیلاتی برای ازدواج جوانان فراهم کنیم، در دو ماه آینده خبرهای خوبی در این زمینه خواهیم داشت.

به گزارش به دخت به نقل از فارس، ناصر صبحی گفت: در خصوص بیمه ازدواج، ارزیابی‌های لازم انجام شده و در حال آسیب‌شناسی بیمه موجود هستیم تا الحاقیه‌هایی جهت بهبود به بیمه فعلی اضافه کنیم.

خبرگزاری فارس: خبرهای خوب «بیمه ازدواج جوانان و خانواده» در راه است

وی ادامه داد: علاوه بر بیمه ایران با سایر بیمه‌ها وارد تعامل شده‌ایم تا بتوانیم تسهیلاتی برای ازدواج جوانان فراهم کنیم و در دو ماه آینده خبرهای خوبی در زمینه پوشش بیمه‌ای ازدواج جوانان و خانواده برای جوانان خواهیم داشت.

صبحی همچنین به موضوع افزایش وام ازدواج نیز اشاره کرد و گفت: وزارت ورزش و جوانان نمی‌تواند در مسائل مالی دخالت کند، اما نظر ما این است که هر گونه افزایش وام در جهت کمک و ترویج ازدواج در میان جوانان، فی‌نفسه کار خوبی است اما باید هر طرحی پیش از آنکه رسانه‌ای شود، تمام جوانب آن مورد بررسی قرار گیرد.

وی خاطرنشان کرد: منابع مالی و راهکارهای تحقق و اجرایی شدن افزایش میزان وام ازدواج از ۳ میلیون تومان به ۱۰ میلیون تومان حتماً مشخص شده است و چون نمایندگان مجلس این تصمیم را گرفته‌اند حتما در مورد تأمین منابع آن فکری کرده‌اند.

مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی ازدواج و تعالی خانواده وزارت ورزش و جوانان گفت: بانکی که هم‌اکنون در پرداخت وام ۳ میلیون تومانی با اما و اگرهایی مواجه است و مشکل دارد، چطور می‌تواند ۱۰ میلیون تومان وام را به جوانان بدهد، اما با این حال امیدوار هستیم کارشناسی‌های لازم در مورد این طرح انجام شده باشد و تمام مسئولان با همکاری یکدیگر بتوانند این اقدام خوب را عملیاتی کنند.

/انتهای متن/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

کلیه حقوق متعلق به مجتمع رسانه ای اطلس می باشد
nmd runnner nmd runnner black nmd runnner white nmd runnner grey nmd runnner gs ultra boost ultra boost black ultra boost white ultra boost grey ultra boost gs ultra boost uncaged ultra boost uncaged black ultra boost uncaged white ultra boost uncaged grey ultra boost uncaged gs yeezy boost 350 yeezy boost 350 black yeezy boost 350 white yeezy boost 350 grey yeezy boost 350 gs yeezy boost 350 v2 yeezy boost 350 v2 black yeezy boost 350 v2 white yeezy boost 350 v2 grey yeezy boost 350 v2 gs yeezy boost 750 yeezy boost 750 black yeezy boost 750 white yeezy boost 750 grey yeezy boost 750 gs