پنج شنبه ۶ آبان ۱۳۹۵

خانه های مد، ساماندهی می شوند

در این زمینه تاکنون ۶۰۰ مزون فعال و مولد شناسایی شدند و به زودی برای حضور در جلسات کارشناسی دعوت می شوند.

کارگروه ساماندهی مد و لباس اطلاعیه ای منتشر کرده است که براساس آن در تلاش است با شناسایی خانه های مد و آموزش دادن به مسئولان آن، فعالیت این گروه را در حوزه مد و لباس مانند سایر بخش ها ساماندهی کند.

به گزارش به دخت و به نقل از ایرنا، در ادامه این اطلاعیه آمده است: کارگروه ساماندهی مد و لباس با دعوت از خانه های مد، فعالیت این گروه از فعالان حوزه مد و لباس را نیز مانند سایر بخش ها ساماندهی و قانونمند می کند.

«در این زمینه تاکنون ۶۰۰ مزون فعال و مولد شناسایی شدند و به زودی برای حضور در جلسات کارشناسی دعوت می شوند.»

همچنین این اقدام در راستای هویت بخشی به آثار ارائه شده در جامعه و نیز حمایت از تولیدکنندگان و طراحان داخلی رخ داده و با نظارت کارگروه ساماندهی مد و لباس صورت می پذیرد.

خانه های مد با ساماندهی دقیق در این حوزه می توانند از مهم ترین مراکز ترویج مد اسلامی و ایرانی در جامعه باشند.

به زودی دعوت نامه های کارگروه ساماندهی مد و لباس برای حضور در هم اندیشی و اقدام برای ساماندهی این گروه انجام می پذیرد.

/انتهای متن/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

کلیه حقوق متعلق به مجتمع رسانه ای اطلس می باشد
nmd runnner nmd runnner black nmd runnner white nmd runnner grey nmd runnner gs ultra boost ultra boost black ultra boost white ultra boost grey ultra boost gs ultra boost uncaged ultra boost uncaged black ultra boost uncaged white ultra boost uncaged grey ultra boost uncaged gs yeezy boost 350 yeezy boost 350 black yeezy boost 350 white yeezy boost 350 grey yeezy boost 350 gs yeezy boost 350 v2 yeezy boost 350 v2 black yeezy boost 350 v2 white yeezy boost 350 v2 grey yeezy boost 350 v2 gs yeezy boost 750 yeezy boost 750 black yeezy boost 750 white yeezy boost 750 grey yeezy boost 750 gs