سه شنبه ۴ آبان ۱۳۹۵

حمایت از کالاهای معتبر ایرانی و کسب و کار بانوان

مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید مهمترین رویکرد صندوق در سال جاری را حمایت از کالاهای معتبر ایرانی، کسب وکارهای زنان و ایده‌های گردشگری برشمرد.

به گزارش به دخت به نقل از ایسنا، اصغر نوراله زاده در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، با اشاره به حمایت صندوق از ۱۱۰ هزار شغل طی سالهای ۹۳ و ۹۴ اظهار کرد: تسهیلات قرض الحسنه روشی قابل حمایت در زمینه اشتغال و ازدواج است و نشان می‌دهد که شیوه قرض الحسنه پاسخگوی نیازهای سیستم تامین مالی کشور است.
وی یکی از اقدامات صندوق کارآفرینی امید را حمایت از موسسات خیریه در سراسر کشور عنوان کرد و گفت: این کار موجب می‌شود تا موسسات خیریه در کنار حمایتهای مستقیم از جامعه هدف خود، آنها را به ایجاد شغل و داشتن کسب و کار تشویق کنند.
نوراله زاده درعین حال حمایت از کالای معتبر ایرانی و حمایت از کسب و کارهای بانوان را از جمله استراتژی‌های صندوق در دو سال گذشته عنوان کرد و افزود این امر زمینه عرضه و صادرات کالاهای ایرانی را فراهم کرده و به عنوان اقدامی قابل توجه در سال جاری نیز دنبال خواهد شد.
مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید در ادامه با اشاره به مزیت‌های رقابتی ایران در صنعت گردشگری و توریسم گفت: عمده جاذبه‌های گردشگری در کشور به چهار نوع جاذبه تاریخی، مذهبی، خدماتی و طبیعی تقسیم می‌شود که شهرهای شیراز و اصفهان با جاذبه‌های تاریخی و مشهد و قم با جاذبه‌های مذهبی شناخته می‌شوند.
وی با اعلام آمادگی صندوق کارآفرینی امید برای حمایت مالی از طرح ها و ایده‌ها در زمینه ایجاد و توسعه زیرساختهای سخت، منوریل های جنگلی و قطارهای تفریحی را از جمله ایده‌های قابل حمایت توسط صندوق در بخش حمل و نقل تفریحی نام برد.

/انتهای متن/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

کلیه حقوق متعلق به مجتمع رسانه ای اطلس می باشد
nmd runnner nmd runnner black nmd runnner white nmd runnner grey nmd runnner gs ultra boost ultra boost black ultra boost white ultra boost grey ultra boost gs ultra boost uncaged ultra boost uncaged black ultra boost uncaged white ultra boost uncaged grey ultra boost uncaged gs yeezy boost 350 yeezy boost 350 black yeezy boost 350 white yeezy boost 350 grey yeezy boost 350 gs yeezy boost 350 v2 yeezy boost 350 v2 black yeezy boost 350 v2 white yeezy boost 350 v2 grey yeezy boost 350 v2 gs yeezy boost 750 yeezy boost 750 black yeezy boost 750 white yeezy boost 750 grey yeezy boost 750 gs