دوشنبه ۳ آبان ۱۳۹۵

حضور زنان مجسمه‌ساز اروپایی در عزای حسینی+عکس

تعدادی توریست مقیم آلمان برای بازدید از آثار هنری عاشورایی و درک بهتر عاشورا به هیئت هنر و حماسه واقع در دانشگاه هنر آمدند.

به گزارش به دخت به نقل از گروه فرهنگی جام نیوز، تعدادی از دانشجویان رشته مجسمه‌سازی دانشگاهی در آلمان، شب گذشته برای مشاهده هنر عاشورایی و درک عمیق‌تر مفهوم عاشورا به هیئت هنروحماسه آمدند.
این دانشجوها که از کره، فرانسه و آلمان بودند؛ ساعاتی را برای تفکر در هنر عاشورایی به هیئت هنر و حماسه آمدند.

به گفته یکی از خدام هیئت پیشنهاد این بازدید از سوی همکلاسی این دانشجویان (دانش آموخته سابق دانشگاه هنر کاربردی) انجام شده است. در این بازدید استاد این دانشجویان نیز حضور داشت.

 
هنر عاشورایی حضور زنان مجسمه‌ساز اروپایی در عزای حسینی/ شگفت‌زدگی و بغض آنان +عکس

از نکات جالب این بازدید شگفت‌زدگی این هنرمندان از هنر عاشورایی بود. در پایان این بازدید نیز هدایایی از طرف هیئت به آنان اهدا شد که بعضی از افراد این گروه را به بغض واداشت.


 

پیش از این نیز توریست هایی برای مشاهده این گالری و سوگواره به این هیئت آمده‌اند که می‌توان به توریستی که هفته پیش با حجاب کامل داخل هیئت شد؛ اشاره کرد.

/انتهای متن/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

کلیه حقوق متعلق به مجتمع رسانه ای اطلس می باشد
nmd runnner nmd runnner black nmd runnner white nmd runnner grey nmd runnner gs ultra boost ultra boost black ultra boost white ultra boost grey ultra boost gs ultra boost uncaged ultra boost uncaged black ultra boost uncaged white ultra boost uncaged grey ultra boost uncaged gs yeezy boost 350 yeezy boost 350 black yeezy boost 350 white yeezy boost 350 grey yeezy boost 350 gs yeezy boost 350 v2 yeezy boost 350 v2 black yeezy boost 350 v2 white yeezy boost 350 v2 grey yeezy boost 350 v2 gs yeezy boost 750 yeezy boost 750 black yeezy boost 750 white yeezy boost 750 grey yeezy boost 750 gs