دوشنبه ۳ آبان ۱۳۹۵

جودو از ووشو و کوراش سخت‌تراست

نایب‎قهرمان کوراش بانوان آسیا در وزن ۷۸- کیلوگرم که در […]

نایب‎قهرمان کوراش بانوان آسیا در وزن ۷۸- کیلوگرم که در رشته‎های جودو، ووشو و کوراش مقام کشوری دارد جودو را سخت‎ترین رشته‎ای می‎داند که در آن فعالیت کرده است.

به گزارش به دخت به نقل از ایسنا، منطقه لرستان، درباره کسب نشان نقره در رقابت‎های کوراش آسیا اظهار کرد: برای کسب نشان طلا رفته بودم که متاسفانه در فینال بدون اینکه امتیازی رد و بدل شود، مبارزه را واگذار کردم.

وی تصریح کرد: داوری‎های کوراش یک مقداری پیچیده شده است چون حرکتی انجام دادم که نمی‎دانستم اخطار دارد و همان اخطار موجب باختم شد.

چغلوند یادآور شد: قبل از عید اردوی اول شروع شد و در ایام عید نوروز نیز در اردو بودیم و فدراسیون تا جایی که در توان داشت، شرایط را برای ما فراهم کرد.

این بانوی ورزشکار لرستانی که در سه رشته ورزشی فعالیت می‎کند در این‌باره گفت: جودو و کوراش که تقریباً مثل هم هستند و فقط قوانین داوری آنها تفاوت دارد. در ووشو هم سال گذشته خودم را محک زدم و در فینال رقابت‎های قهرمانی کشور پایم آسیب دید و به شهربانو منصوریان باختم.

وی تاکید کرد: جودو هنر المپیک بوده و از دو رشته‎ی دیگر سخت‎تر است. همواره در رقابت‎های کشوری قهرمان شده‎ام و تا چند سال گذشته نیز عضو تیم ملی بودم؛ الان هم می‎گویند چون هدف‌شان جوانگرایی است به تیم ملی دعوت نمی‎شوم.

چغلوند برنامه بعدی‎اش را حضور در رقابت‎های جهانی کوراش عنوان کرد و افزود: این رقابت‎ها شهریور ماه برگزار می‎شود که هنوز میزبان مشخص نشده و هدفم روی سکو رفتن در این مسابقات است.

/انتهای متن/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

کلیه حقوق متعلق به مجتمع رسانه ای اطلس می باشد
nmd runnner nmd runnner black nmd runnner white nmd runnner grey nmd runnner gs ultra boost ultra boost black ultra boost white ultra boost grey ultra boost gs ultra boost uncaged ultra boost uncaged black ultra boost uncaged white ultra boost uncaged grey ultra boost uncaged gs yeezy boost 350 yeezy boost 350 black yeezy boost 350 white yeezy boost 350 grey yeezy boost 350 gs yeezy boost 350 v2 yeezy boost 350 v2 black yeezy boost 350 v2 white yeezy boost 350 v2 grey yeezy boost 350 v2 gs yeezy boost 750 yeezy boost 750 black yeezy boost 750 white yeezy boost 750 grey yeezy boost 750 gs