جمعه ۷ آبان ۱۳۹۵

توموری به اندازه توپ تنیس در گونه دختر جوان+تصاویر

یک تومور سرطانی به اندازه توپ تنیس در گونه دختری جوان رشد کرده که باعث آسیب رسیدن به فک او شده است.

به گزارش به دخت به نقل از خبرنگار باشگاه شبانه باشگاه خبرنگاران جوان، پولی لاتو ۱۹ ساله دختری تونگایی است که توموری به اندازه یک توپ تنیس در گونه او رشد کرده است و همین باعث شده است که فک این دختر جوان آسیب ببیند.

یک تومور به اندازه توپ تنیس در گونه این دختر است +تصاویرخوشبختانه توموری که در صورت این فرد رشد کرده بود، خوش‌خیم بود و پزشکان او تصمیم گرفتند که با یک جراحی اساسی این تومور را از صورت دختر بیرون آورند.

لاتو ۱۹ ساله در بیمارستان ملبورن تحت عمل جراحی قرار گرفت و پزشکان برای بازسازی فک او مجبور شدند استخوانی از پای این دختر بیرون بکشند و در فک او قرار دهند.

یک تومور به اندازه توپ تنیس در گونه این دختر است +تصاویر

یک تومور به اندازه توپ تنیس در گونه این دختر است +تصاویرگفتنی است،این جراحی با حمایت یک مؤسسه خیریه در استرالیا انجام شد.

/انتهای متن/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

کلیه حقوق متعلق به مجتمع رسانه ای اطلس می باشد
nmd runnner nmd runnner black nmd runnner white nmd runnner grey nmd runnner gs ultra boost ultra boost black ultra boost white ultra boost grey ultra boost gs ultra boost uncaged ultra boost uncaged black ultra boost uncaged white ultra boost uncaged grey ultra boost uncaged gs yeezy boost 350 yeezy boost 350 black yeezy boost 350 white yeezy boost 350 grey yeezy boost 350 gs yeezy boost 350 v2 yeezy boost 350 v2 black yeezy boost 350 v2 white yeezy boost 350 v2 grey yeezy boost 350 v2 gs yeezy boost 750 yeezy boost 750 black yeezy boost 750 white yeezy boost 750 grey yeezy boost 750 gs