پنج شنبه ۶ آبان ۱۳۹۵

تولد نوزادان ۳ قلو در بالگرد اورژانس هوایی اصفهان‌‌

به گزارش به دخت به نقل از تسنیم، مدیر اورژانس […]

به گزارش به دخت به نقل از تسنیم، مدیر اورژانس و فوریت‌های پزشکی استان اصفهان با اشاره به تولد نوزادان ۳قلو در بالگرد امدادرسان در اصفهان گفت: اکنون وضعیت مادر و نوزادان خوب است.
غفور راستین در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اصفهان با اشاره به تولد نوزادهای ۳قلوها در بالگرد اظهار داشت: مادر این نوزادان در ورزنه بود که از مرکز با ما تماس گرفته شد و در ابتدا امداد زمینی برای امداد رسانی برای وضع حمل این مادر رفت.

عکس

وی افزود: بر اساس گزارش تکنسین‌ها وضعیت مادر به‌گونه‌ای بود که اعلام کردند، امداد زمینی فایده‌ای ندارد و باید وی را با امداد هوایی به بیمارستان برد.

مدیر اورژانس و فوریت‌های پزشکی اصفهان بیان کرد: پس از درخواست آن‌ها یک بالگرد برای امداد رسانی به این مادر اعزام شد که به‌دلیل وضعیت مادر و درد زایمان تولد نوزادها در بالگرد صورت گرفت.

وی با بیان اینکه در حال حاضر وضعیت مادر و نوزادان خوب است و هر ۳ نفر در سلامتی کامل به سر می‌برند، خاطرنشان کرد: برای نخستین بار بود که در اصفهان تولد نوزادهای ۳قلو در بالگرد صورت گرفت.

/انتهای متن/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

کلیه حقوق متعلق به مجتمع رسانه ای اطلس می باشد
nmd runnner nmd runnner black nmd runnner white nmd runnner grey nmd runnner gs ultra boost ultra boost black ultra boost white ultra boost grey ultra boost gs ultra boost uncaged ultra boost uncaged black ultra boost uncaged white ultra boost uncaged grey ultra boost uncaged gs yeezy boost 350 yeezy boost 350 black yeezy boost 350 white yeezy boost 350 grey yeezy boost 350 gs yeezy boost 350 v2 yeezy boost 350 v2 black yeezy boost 350 v2 white yeezy boost 350 v2 grey yeezy boost 350 v2 gs yeezy boost 750 yeezy boost 750 black yeezy boost 750 white yeezy boost 750 grey yeezy boost 750 gs