چهارشنبه ۵ آبان ۱۳۹۵

تهران قهرمان رقابتهای «دو و میدانی» داخل سالن بانوان کشور شد

در پایان این رقابتها، تیم تهران با کسب ۵۳ امتیاز بر سکوی نخست ایستاد و تیم های خراسان رضوی و فارس به ترتیب با ۵۲ و ۳۳ امتیاز در مکان های دوم و سوم قرار گرفتند.

به گزارش به دخت به نقل از طرفداری، چنین تیم های گلستان، اصفهان، البرز، همدان و اردبیل نیز به ترتیب در رده های چهارم تا هشتم جای گرفتند .
نتایج بدست آمده در هفت ماده انجام شده به این شرح است:
در ماده ۴ در ۴۰۰ متر امدادی: تیم های خراسان، فارس و تهران به ترتیب به مقام اول تا سوم دست یافتند.
در ماده ۳۰۰۰ متر: زینب منصوری از فارس با زمان ۱۱:۰۵:۷۱ قهرمان شد و سمیرا خداترس از خراسان رضوی با زمان ۱۱:۱۹:۱۴ و سمیرا زمانی از همدان با زمان ۱۱:۲۳:۰۶ دقیقه به ترتیب دوم و سوم شدند.
در ماده پرش با نیزه: مهسا طیبی با ثبت رکورد ۳ متر و ۱۰ سانتیمتر و مینا پورنجار از تهران با پرشی به ارتفاع ۳ متر به ترتیب قهرمان و نایب قهرمان این ماده شدند.
در ماده پرش ارتفاع: مهدیه زعیمی از تهران با پرشی به ارتفاع یک متر و ۶۸ سانتیمتر قهرمان شد و محدثه هاشم زاده از اردبیل با یک متر و ۶۵ سانتیمتر و آیلین بابکی از گلستان با پرش یک متر و ۶۵ سانتیمتر به ترتیب دوم و سوم شدند.
در ماده پرش طول: ریحانه مبینی از اصفهان با ثبت رکورد ۵.۴۷ متر بر سکوی نخست رقابتهای پرش طول ایستاد. مهدیه زعیمی از تهران با پرشی به طول ۵.۳۸ متر نایب قهرمانی و وحیده کردکو از زنجان با ۵.۲۰ متر سوم شد.
در ماده دوی ۴۰۰ متر: مریم طوسی از تهران با ثبت زمان ۵۷ ثانیه و ۱۰ صدم ثانیه قهرمان شد.زهرا بهمنی از فارس با زمان ۵۸ ثانیه و ۴۵ صدم ثانیه و زهرا مرادی از خراسان رضوی با زمان یک دقیقه و ۸۰ صدم ثانیه به ترتیب دوم و سوم شدند.
در ماده ۶۰ متر با مانع: الناز کمپانی از استان فارس با ثبت زمان ۸ ثانیه و ۷۲ صدم ثانیه قهرمان شد و رکورد ملی ایران را در این ماده به میزان دوصدم ثانیه جابه جا کرد.جمیله سیفی ازخراسان رضوی نیز با زمان ۸ ثانیه و ۷۳ صدم ثانیه نایب قهرمان و الهه سیفی از خراسان رضوی با زمان ۹ ثانیه و ۲۶ صدم ثانیه به مقام سوم رسید.
در ماده ۸۰۰ متر: سهیلا نادری از البرز با ثبت زمان ۲:۲۵:۸۲ عنوان نخست را به دست آورد. حکیمه مقیمی از فارس با زمان ۲:۲۷:۹۱ نایب قهرمان شد و الهه سیفی از خراسان رضوی نیز با زمان ۲:۲۸:۰۲ در جایگاه سوم ایستاد.
مسابقات دو و میدانی قهرمانی بانوان ایران پس از ۲۰ سال برای نخستین بار با حضور ۱۵۱ ورزشکار از ۲۹ استان در مجموعه ورزشی آفتاب انقلاب تهران برگزار شد و در پایان این رقابت ها فرزانه فصیحی در دوی ۶۰ متر، سپیده توکلی در پنجگانه و لیلا رجبی در پرتاب وزنه جواز حضور در مسابقات داخل سالن قهرمانی آسیا در قطر را به دست آوردند.
همچنین فصیحی در ماده ۶۰ متر، سپیده توکلی در پنجگانه و الناز کمپانی در ماده ۶۰ متر با مانع، رکوردهای ملی داخل سالن را جابجا کردند.

/انتهای متن/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

کلیه حقوق متعلق به مجتمع رسانه ای اطلس می باشد
nmd runnner nmd runnner black nmd runnner white nmd runnner grey nmd runnner gs ultra boost ultra boost black ultra boost white ultra boost grey ultra boost gs ultra boost uncaged ultra boost uncaged black ultra boost uncaged white ultra boost uncaged grey ultra boost uncaged gs yeezy boost 350 yeezy boost 350 black yeezy boost 350 white yeezy boost 350 grey yeezy boost 350 gs yeezy boost 350 v2 yeezy boost 350 v2 black yeezy boost 350 v2 white yeezy boost 350 v2 grey yeezy boost 350 v2 gs yeezy boost 750 yeezy boost 750 black yeezy boost 750 white yeezy boost 750 grey yeezy boost 750 gs