جمعه ۳۰ مهر ۱۳۹۵

تلاش بانوان شمشیرباز برای کسب سهمیه المپیک

ملی‌پوش شمشیربازی اسلحه سابر بانوان گفت: تمام تلاش خود را برای کسب سهمیه المپیک می کنیم.

به گزارش به دخت به نقل از ایسنا، فائزه رفیعی، در مورد کسب سهمیه المپیک، خاطر‌ نشان کرد: در داخل کشور، در هر رشته (فلوره، سابر و اپه) مسابقه انتخابی برگزار می‌شود و از هر رشته یک نفر برای انتخابی المپیک فرستاده می‌شود.
او تصریح کرد: هر کسی که در ر‌قا‌بت‌ها حضور می یابد برای کسب سهمیه شرکت می‌کند و قطعا تمام تلاشش را برای کسب موفقیت و کسب سهمیه المپیک می‌کند.
این ملی‌پوش شمشیربازی با تاکید بر این که در لیگ دسته یک برای تیم د‌انشگا‌ه آ‌زا‌د مسابقه می‌دهد، گفت: هم اکنون در اردوی تیم ‌ملی به سر می‌بریم و آمادگی خوبی هم داریم. اردوی بعدی تیم ‌ملی نیز ۱۰ روز دیگر آغاز می‌شود.
رفیعی افزود: مسابقات بین‌المللی دیگری هم پیش‌رو داریم که شامل بز‌ر‌گسالان آسیایی و مسابقات انتخابی زون آسیایی است که این مسابقات منطقه آسیا در اوایل فروردین ماه برگزار می‌شود.
این ملی‌پوش شمشیربازی در پایان از کمک‌های فدراسیون تشکر کرد و گفت: با کمک فدراسیون، اردوها همیشه برگزار می‌شود و ما نیز در این اردوها به مشکلی بر نخورده‌ایم.

/انتهای متن/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

کلیه حقوق متعلق به مجتمع رسانه ای اطلس می باشد
nmd runnner nmd runnner black nmd runnner white nmd runnner grey nmd runnner gs ultra boost ultra boost black ultra boost white ultra boost grey ultra boost gs ultra boost uncaged ultra boost uncaged black ultra boost uncaged white ultra boost uncaged grey ultra boost uncaged gs yeezy boost 350 yeezy boost 350 black yeezy boost 350 white yeezy boost 350 grey yeezy boost 350 gs yeezy boost 350 v2 yeezy boost 350 v2 black yeezy boost 350 v2 white yeezy boost 350 v2 grey yeezy boost 350 v2 gs yeezy boost 750 yeezy boost 750 black yeezy boost 750 white yeezy boost 750 grey yeezy boost 750 gs