چهارشنبه ۵ آبان ۱۳۹۵

تبلیغ آزادانه برای دیسکوی خانم‌ها در تهران!+عکس

مدتی است با آگهی هایی روبرو می شویم که در […]

مدتی است با آگهی هایی روبرو می شویم که در متن آنها قید شده است مهمانی های رقص و پایکوبی با امنیت کامل و داشتن مجوز در سطح شهر!

به گزارش به دخت به نقل از سیتنا، مدتی است با آگهی هایی روبرو می شویم که در متن آنها قید شده است مهمانی های رقص و پایکوبی که با امنیت کامل و داشتن مجوز در سطح شهر برگزار می شود.

شما می‌توانید با یک جست و جوی ساده اینترنتی به برگزار کنندگان این مجالس و دی جی های خانم برای مهمانی ها دست یابید.

مهام نیوز با یکی از این مراکز تماس گرفت. در این مصاحبه روابط عمومی یکی از این مراکز اذعان کرد که ابن برنامه کاملا قانونی و همراه با مجوز قانونی است البته به صورت فرمالیته! … همچنین ما درصدی از هزینه های دریافتی را صرف امور خیریه می کنیم که همان برگه، مجوز کار ما می شود و کار غیر قانونی نمی کنیم. نه آقایی هست نه نوشیدنی غیرمجازی. همچنین تمامی حضار خانم هستند و حتی دی جی ما خانم و بسیار حرفه ای است.

همچنین برای بالا بردن امنیت مجلس تلفن های همراه شرکت کنندگان از آنها گرفته می شود و در صورت تخلف با آنها برخورد می شود.

گفتنی است که این برنامه ها در مواردی با حضور مختلط آقایان و خانم‌ها برگزار می‌شود.

انتشار این مطلب در راستای آگاهی بخشی به مخاطبان است و در صورت تخطی از موازین، طبیعتا نیروی انتظامی با برگزارکنندگان چنین مراسم‌هایی برخورد لازم را خواهد داشت.

/انتهای متن/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

کلیه حقوق متعلق به مجتمع رسانه ای اطلس می باشد
nmd runnner nmd runnner black nmd runnner white nmd runnner grey nmd runnner gs ultra boost ultra boost black ultra boost white ultra boost grey ultra boost gs ultra boost uncaged ultra boost uncaged black ultra boost uncaged white ultra boost uncaged grey ultra boost uncaged gs yeezy boost 350 yeezy boost 350 black yeezy boost 350 white yeezy boost 350 grey yeezy boost 350 gs yeezy boost 350 v2 yeezy boost 350 v2 black yeezy boost 350 v2 white yeezy boost 350 v2 grey yeezy boost 350 v2 gs yeezy boost 750 yeezy boost 750 black yeezy boost 750 white yeezy boost 750 grey yeezy boost 750 gs