سه شنبه ۴ آبان ۱۳۹۵

تأکید مولاوردی بر بهره‌گیری از زنان متخصص برای ارتقای شاخص‌های بین‌المللی

شهیندخت مولاوردی در دیدار با مانیکا گاندی- وزیر توسعه امور زنان و کودکان در کابینه دولت مرکزی هندوستان- که روز گذشته در معاونت امور زنان و خانواده برگزار شد، مأموریت اصلی معاونت زنان و خانواده را سیاست‌گذاری و برنامه‌ریزی برای ارتقای شاخص‌های زنان و خانواده با بهره‌گیری از ظرفیت‌های موجود در دستگاه‌ها و پیگیری انجام درست وظایف دستگاه‌های اجرایی در زمینه اجتماعی، زنان و خانواده دانست.

معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده تاکید کرد: از نیروهای فارغ‌التحصیل و متخصص زنان در زمینه‌های توانمندی اقتصادی و توسعه کارآفرینی باید استفاده‌ و بهره‌برداری مؤثرکنیم تا به ارتقای شاخص‌های بین‌المللی و در نهایت پیشرفت کشور دست یابیم.

به گزارش به دخت به نقل از کانال تلگرامی شهیندخت مولاوردی، شهیندخت مولاوردی در دیدار با مانیکا گاندی- وزیر توسعه امور زنان و کودکان در کابینه دولت مرکزی هندوستان- که روز گذشته در معاونت امور زنان و خانواده برگزار شد، مأموریت اصلی معاونت زنان و خانواده را سیاست‌گذاری و برنامه‌ریزی برای ارتقای شاخص‌های زنان و خانواده با بهره‌گیری از ظرفیت‌های موجود در دستگاه‌ها و پیگیری انجام درست وظایف دستگاه‌های اجرایی در زمینه اجتماعی، زنان و خانواده دانست.

در ادامه این نشست، مانیکا گاندی- وزیر توسعه امور زنان و کودکان در کابینه دولت مرکزی هندوستان – پایه‌های فرهنگی ایران را با ثبات و زیبا ارزیابی و اظهار امیدواری کرد که روابط ایران و هندوستان با همکاری‌های صورت گرفته به پیشرفت و تعالی برسد.

وزیر توسعه امور زنان و کودکان در کابینه دولت مرکزی هندوستان به تشریح عملکرد وزارتخانه خود پرداخت و گفت: سوء تغذیه و نسبت جنسیتی از چالش‌های پیش روی دولت هند است که در پی دستیابی به راهبردی هستیم تا این دو معضل را به‌گونه‌ای مناسب در جامعه هند برطرف کنیم.

وی بزرگترین برنامه یکساله اخیر وزارتخانه خود را تلاش برای کارآفرینی زنان و حضور پررنگ آنان در انتخابات دانست و اظهارکرد: با برنامه‌ریزی و سرمایه‌گذاری‌های لازم در پی آن هستیم که زنان بتوانند به توسعه و کارآفرینی دست یابند.

گاندی در پایان از به کارگیری زنان پلیس به میزان ۳۵ درصد پلیس‌های کشورش در آینده خبر داد و گفت: با این رویکرد به دنبال ایجاد حساسیت نسبت به امنیت زنان و خانواده در کشورمان هستیم.

/انتهای متن/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

کلیه حقوق متعلق به مجتمع رسانه ای اطلس می باشد
nmd runnner nmd runnner black nmd runnner white nmd runnner grey nmd runnner gs ultra boost ultra boost black ultra boost white ultra boost grey ultra boost gs ultra boost uncaged ultra boost uncaged black ultra boost uncaged white ultra boost uncaged grey ultra boost uncaged gs yeezy boost 350 yeezy boost 350 black yeezy boost 350 white yeezy boost 350 grey yeezy boost 350 gs yeezy boost 350 v2 yeezy boost 350 v2 black yeezy boost 350 v2 white yeezy boost 350 v2 grey yeezy boost 350 v2 gs yeezy boost 750 yeezy boost 750 black yeezy boost 750 white yeezy boost 750 grey yeezy boost 750 gs