سه شنبه ۴ آبان ۱۳۹۵

بیانیه جمعی از زنان فعال سیاسی، اجتماعی: اعدام شیخ انقلابی دیکته غلط استکبار جهانی

پرسش اساسی آن است که مدعیان آزادی بیان و حقوق بشر جهانی چه واکنشی در برابر این اقدام نشان خواهند داد ؟! آیا دوباره مهر سکوت بر لب زده و خاموشی خفت بار خود را ادامه خواهند داد؟!بدون شک اعدام این عالم انقلابی به سفارش استکبار جهانی دیکته شده و توسط رژیمی که بارها خوش خدمتی خود را به استکبار جهانی ثابت کرده اجرایی شده است.

namar2
به گزارش به دخت و به نقل از طنین یاس، جمعی از زنان فعالی سیاسی و اجتماعی کشور با صدور بیانیه ای شهادت آیت الله نمر عالم مبارز شیعی را بدست رزیم سفاک آل سعود محکوم کردند.

در بخشی از این بیانیه آمده است:

رژیم عربستان در اقدامی تأمل برانگیز و ناجوانمردانه حکم  اعدام روحانی وارسته و انقلابی و مجاهد شیخ نمر باقر النمر را  اجرایی نموده است.

 اقدام ظالمانه و غیر قابل باور رژیم عربستان سعودی در اعدام عالم بزرگ و مبارز شیعه، آیت الله شیخ نمرT جنایت بزرگ و نابخشودنی است و زنان فعالی سیاسی و اجتماعی کشور بدین وسیله به شدت این اقدام را محکوم نموده  و از مسلمانان و آزادی خواهان جهان بخصوص مردم مسلمان عربستان می خواهند که خشم انقلابی و اعتراض خود را به گوش جهانیان برسانند و چهره واقعی و سفاک رژیم آل سعود را به مردم آزادی خواه جهان معرفی نمایند.

 

حال پرسش اساسی آن است که مدعیان آزادی بیان و حقوق بشر جهانی چه واکنشی در برابر این اقدام نشان خواهندداد؟! آیا دوباره مهر سکوت بر لب زده و خاموشی خفت بار خود را ادامه خواهند داد؟!

بدون شک اعدام این عالم انقلابی به سفارش استکبار جهانی دیکته شده  و توسط رژیمی که بارها خوش خدمتی خود را به استکبار جهانی ثابت کرده اجرایی شده است.

لذا از دستگاه دیپلماسی کشور می خواهیم به مأموریت درست و انقلابی خود در این زمینه عمل نموده و با واکنش قاطعی را اتخاذ نماید.

 

زنان فعالی سیاسی و اجتماعی کشور در پایان این بیانیه خاطرنشان کردند:  ما ضمن عرض تسلیت به پیشگاه مقدس امام زمان(عج) و نایب بر حق ایشام مقام معظم رهبری، مراتب تاسف و همدردی خود را  با بازماندگان این خانواده گرانقدر و علمای بزرگ اسلام  اعلام نموده و خواستار جوشش و حرکت  دینی مردم به رهبری آیات عظام و علمای دین علیه این جنایت بزرگ هستیم.

 

به یقین این اقدام ناجوانمردانه برخواسته از ناکامی دشمنان اسلام در کشورهای اسلامی و پیروزی های پی در پی مسلمانان در کشور سوریه، لبنان و عراق بوده و نوید بخش زوال قریب الوقوع گروه های تندرو تکفیری و در رأس آنان گروه سیاه دل داعش است.

در پایان این بیانیه زنان فعال سیاسی و اجتماعی با اشاره به اهمیت موضع گیری قوی سران کنفراس اسلامی، خواستار موضع گیری به موقع و شدید سیاستمداران جهان شدند تا ضمن دادخواهی خون این شهید در دادگاه های بین المللی، دوباره شاهد این حرکات جنون آمیز ضد اسلامی و حقوق بشر نباشیم.

/انتهای متن/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

کلیه حقوق متعلق به مجتمع رسانه ای اطلس می باشد
nmd runnner nmd runnner black nmd runnner white nmd runnner grey nmd runnner gs ultra boost ultra boost black ultra boost white ultra boost grey ultra boost gs ultra boost uncaged ultra boost uncaged black ultra boost uncaged white ultra boost uncaged grey ultra boost uncaged gs yeezy boost 350 yeezy boost 350 black yeezy boost 350 white yeezy boost 350 grey yeezy boost 350 gs yeezy boost 350 v2 yeezy boost 350 v2 black yeezy boost 350 v2 white yeezy boost 350 v2 grey yeezy boost 350 v2 gs yeezy boost 750 yeezy boost 750 black yeezy boost 750 white yeezy boost 750 grey yeezy boost 750 gs