سه شنبه ۴ آبان ۱۳۹۵

بودجه معاونت امور زنان صرف چه کارهایی می‌شود؟

معاون هماهنگی و برنامه ریزی معاونت امور زنان و خانواده […]

معاون هماهنگی و برنامه ریزی معاونت امور زنان و خانواده نهاد ریاست جمهوری با بیان اینکه بودجه سال ۹۴ معاونت امور زنان و خانواده معادل ۱۵۰ میلیارد ریال است، گفت:‌ این بودجه در قالب برنامه‌های کلانی از جمله ارتقای توانمندی‌های زنان و تحکیم بنای خانواده، حمایت از تشکل‌ها و مشارکت‌های اجتماعی زنان و جوانان و برنامه فناوری اطلاعات و توسعه و دولت الکترونیک هزینه خواهد شد.

به گزارش به دخت به نقل از ایسنا ، اطهره نژادی با اشاره به پورتال جامع امور زنان و خانواده گفت: پورتال جامع امور زنان و خانواده کشور از ۲۴ مردادماه سال ۹۳ رسما شروع به کار کرد و دوره آزمایشی خود را بعد از سه ماه پشت سر گذاشت. پورتال به لحاظ ماهیت پویایی که دارد هرگز نمی‌تواند تکمیل شده باشد بلکه باید به روزرسانی شود و بخش‌های مختلف آن از نظر فنی و محتوایی مورد بازبینی و ویرایش مداوم قرار گیرد.

وی در ادامه اظهار کرد: در مورد ارتباط مستقیم با رییس جمهور نیز فرآیند کار به این صورت است که در پورتال لینک ارتباط با رییس جمهور و معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده دیده شده است و علاقه‌مندان می‌توانند از طریق این لینک‌ها، پیام‌های خود را وارد کنند. بدون شک این پیام‌ها در اختیار رییس جمهور و معاون او قرار می‌گیرند و پاسخگویی نیز مطابق قواعد و ضوابط اداری نهاد ریاست جمهوری انجام می‌شود.

/انتهای متن/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

کلیه حقوق متعلق به مجتمع رسانه ای اطلس می باشد
nmd runnner nmd runnner black nmd runnner white nmd runnner grey nmd runnner gs ultra boost ultra boost black ultra boost white ultra boost grey ultra boost gs ultra boost uncaged ultra boost uncaged black ultra boost uncaged white ultra boost uncaged grey ultra boost uncaged gs yeezy boost 350 yeezy boost 350 black yeezy boost 350 white yeezy boost 350 grey yeezy boost 350 gs yeezy boost 350 v2 yeezy boost 350 v2 black yeezy boost 350 v2 white yeezy boost 350 v2 grey yeezy boost 350 v2 gs yeezy boost 750 yeezy boost 750 black yeezy boost 750 white yeezy boost 750 grey yeezy boost 750 gs