سه شنبه ۴ آبان ۱۳۹۵

برگزاری جشن ازدواج زوج‌های جوان در نجف و کربلا

مدیرکل عتبات سازمان حج و زیارت گفت: زوج‌های جوانی که متقاضی تشرف به عمره بودند می‌توانند به دفاتر حج و زیارت استان مراجعه و زمان و نوع اعزام خود را به عتبات مشخص کنند و در نجف و کربلا جشن ازدواجشان برگزار خواهد شد.

به گزارش به دخت به نقل از فارس، محسن نظافتی  در تشریح جزئیات اعزام زوج‌های جوانی که متقاضی تشرف به عمره بودند به عتبات گفت: از آنجایی که آخرین ثبت‌نام تشرف به عتبات در بهمن‌ماه صورت گرفت و اعزام‌ها از تاریخ ۲۱ اسفند شروع و تا ۲۵ خرداد ادامه دارد اما به دلیل مصوبه سازمان حج و زیارت مبنی بر تشرف خارج از نوبت زوج های جوان به عتبات ظرفیتی را برای آنها ایجاد کردیم.

وی افزود: زوج های جوانی که متقاضی تشرف به عمره بودند می‌توانند به دفاتر حج و زیارت استان مراجعه کنند و زمان اعزام و نوع اعزام اعم از زمینی و هوایی را انتخاب کنند و پس از اینکه تعدادشان به حد نصاب رسید کاروانشان تشکیل و عتبات مشرف می‌شوند.

مدیر کل عتبات سازمان حج و زیارت با بیان اینکه تمام مراسم‌هایی که در مکه و مدینه برای زوج‌های جوان برگزار می‌شد در سفر به عتبات نیز برگزار می‌شود، گفت: این طرح حتی بعد از شروع دوباره اعزام‌ها به عمره در عتبات انجام می‌شود. همچنین هزینه پرداختی آنها مانند دیگر زائران است.

/انتهای متن/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

کلیه حقوق متعلق به مجتمع رسانه ای اطلس می باشد
nmd runnner nmd runnner black nmd runnner white nmd runnner grey nmd runnner gs ultra boost ultra boost black ultra boost white ultra boost grey ultra boost gs ultra boost uncaged ultra boost uncaged black ultra boost uncaged white ultra boost uncaged grey ultra boost uncaged gs yeezy boost 350 yeezy boost 350 black yeezy boost 350 white yeezy boost 350 grey yeezy boost 350 gs yeezy boost 350 v2 yeezy boost 350 v2 black yeezy boost 350 v2 white yeezy boost 350 v2 grey yeezy boost 350 v2 gs yeezy boost 750 yeezy boost 750 black yeezy boost 750 white yeezy boost 750 grey yeezy boost 750 gs