دوشنبه ۳ آبان ۱۳۹۵

برنامه ریزی برای حضور پررنگ فعالان عفاف و حجاب در نمایشگاه قرآن

دبیرکارگروه ساماندهی مد و لباس، از برنامه ریزی مطلوب و کیفی برای حضور پررنگ و ملموس فعالان عفاف و حجاب در بیست و سومین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم خبر داد.

حمید قبادی با اشاره به برگزاری بیست و سومین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم گفت: با توجه به روندی که در چند سال گذشته نسبت به ارائه تازه ترین آثار حوزه عفاف و حجاب آغاز شده، در این دوره نیز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی توجه ویژه ای به حضور تلاشگران این عرصه در نمایشگاه عفاف و حجاب داشته است.

وی ادامه داد: در کار گروه ساماندهی مد و لباس برگزاری مستمر نمایشگاه‌های عفاف و حجاب از برنامه‌های اصلی و اولویت‌های برنامه ریزی شده است و در این مسیر در این دوره نیز هماهنگی‌های لازم برای برگزاری این نمایشگاه در نمایشگاه قرآن فراهم شده است.

دبیرکارگروه ساماندهی مد و لباس افزود: در این دوره علاوه بر نمایش امکان دسترسی آسان بازدیدکنندگان نمایشگاه از بخش عفاف و حجاب به شکل مستقل فراهم شده است و برگزار کنندگان نمایشگاه نیز همیاری مناسبی را با کار گروه ساماندهی مد و لباس در این زمینه داشته اند.

منبع: فارس/انتهای متن/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

کلیه حقوق متعلق به مجتمع رسانه ای اطلس می باشد
nmd runnner nmd runnner black nmd runnner white nmd runnner grey nmd runnner gs ultra boost ultra boost black ultra boost white ultra boost grey ultra boost gs ultra boost uncaged ultra boost uncaged black ultra boost uncaged white ultra boost uncaged grey ultra boost uncaged gs yeezy boost 350 yeezy boost 350 black yeezy boost 350 white yeezy boost 350 grey yeezy boost 350 gs yeezy boost 350 v2 yeezy boost 350 v2 black yeezy boost 350 v2 white yeezy boost 350 v2 grey yeezy boost 350 v2 gs yeezy boost 750 yeezy boost 750 black yeezy boost 750 white yeezy boost 750 grey yeezy boost 750 gs