جمعه ۳۰ مهر ۱۳۹۵

برنامه‌های سال ۹۵ معاونت زنان برای سازمان‌های مردم‌نهاد

معاون هماهنگی و برنامه‌ریزی معاونت امور زنان و خانواده نهاد ریاست جمهوری گفت: از مجموعه نشست‌های ملی آموزش همکاری تخصصی شبکه‌ای بین دولت و سازمان‌های مردم‌نهاد زنان تنها یک نشست باقیمانده است که به احتمال زیاد اردیبهشت ماه برگزار می‌شود.

به گزارش به دخت به نقل از ایسنا،اطهره نژادی افزود: نشست‌های ملی آموزش همکاری تخصصی شبکه‌ای بین دولت و سازمان‌های مردم‌نهاد زنان با حضور نمایندگان سمن‌های استان‌های تهران، البرز، قم، مرکزی و قزوین برگزار می‌شود.

برنامه‌های سال 95 معاونت زنان برای سازمان‌های مردم‌نهاد

وی با بیان اینکه قرار بود این نشست اسفند ماه شال گذشته برپا شود، گفت: به علت تداخل آن با زمان برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری به منظور برپایی این نشست به صورت متمرکز و کاملا به دور از حاشیه های سیاسی تصمیم گرفتیم این کار در سال جاری انجام شود.

معاون هماهنگی و برنامه‌ریزی معاونت امور زنان و خانواده نهاد ریاست جمهوری اضافه کرد:‌ برگزاری این نشست حداقل یک ماه هماهنگی کاری نیاز دارد؛ چراکه هم باید با استان میزبان و هم نمایندگان استان مختلف حاضر در نشست هماهنگ شویم.

وی درباره میزبان نشست‌ ملی آموزش همکاری تخصصی شبکه‌ای بین دولت و سازمان‌های مردم‌نهاد گفت: فعلا دو استان قزوین و مرکزی کاندیدای برگزاری این نشست هستند و در حال بررسی کارشناسی برای انتخاب یکی از این دو استان هستیم.

معاون هماهنگی و برنامه‌ریزی معاونت امور زنان و خانواده نهاد ریاست جمهوری اضافه کرد: امیدواریم بتوانیم بعد از برگزاری آخرین نشست، یک نظرسنجی ملی انجام دهیم و با تحلیل نتایج آن و نظرسنجی‌های قبلی، دوره‌های آموزشی مورد نیاز سمن‌ها را احصا و دوره‌های بعدی را بر اساس آن طراحی کنیم. این آموزش‌ها ممکن است توسط سازمان‌های دولتی حمایت شود یا سمن‌ها با همکاری‌های شبکه‌ای و با جمع‌آوری امکانات آن را ارایه کنند.

نژادی در پایان گفت:‌ دوره‌های آموزشی در قالب موضوعات مختلف برپا خواهد شد و ممکن است از نظر اجرایی شکل آن متفاوت باشد که امیدواریم بتوانیم این نشست‌ها را ادامه بدهیم و خروجی آن را در جامعه بویژه در حوزه‌های دارای اولویت خاص مانند مشارکت اقتصادی زنان و تحکیم بنیان خانواده مشاهده کنیم . این موضوعات از راهبردهای معاونت امور زنان نیز در سال جاری هستند.

/انتهای متن/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

کلیه حقوق متعلق به مجتمع رسانه ای اطلس می باشد
nmd runnner nmd runnner black nmd runnner white nmd runnner grey nmd runnner gs ultra boost ultra boost black ultra boost white ultra boost grey ultra boost gs ultra boost uncaged ultra boost uncaged black ultra boost uncaged white ultra boost uncaged grey ultra boost uncaged gs yeezy boost 350 yeezy boost 350 black yeezy boost 350 white yeezy boost 350 grey yeezy boost 350 gs yeezy boost 350 v2 yeezy boost 350 v2 black yeezy boost 350 v2 white yeezy boost 350 v2 grey yeezy boost 350 v2 gs yeezy boost 750 yeezy boost 750 black yeezy boost 750 white yeezy boost 750 grey yeezy boost 750 gs