دوشنبه ۳ آبان ۱۳۹۵

بخشش عروس قاتل به حرمت ماه محرم

زن جوان که به علت اختلافات قبلی همسرش را به قتل رسانده بود، در آستانه ماه محرم با گذشت اولیای دم از قصاص رهایی یافت.

به گزارش به دخت به نقل از جام جم، ۱۱ فروردین سال ۸۸ اهالی خیابانی در ورامین در تماس با ماموران پلیس، وقوع جنایتی را گزارش کردند. با حضور ماموران در محل حادثه، آنها با جسد مردی جوان که از ناحیه سینه و کتف چاقو خورده بود، رو به رو شدند.

در ادامه همسر ۲۶ ساله مقتول به عنوان مظنون دستگیر شد. زن جوان به نام مریم در تحقیقات، به قتل همسرش اعتراف کرد. با اعتراف مریم به همسرکشی، او در شعبه ۷۴ دادگاه کیفری محاکمه شد.

زن قاتل در جلسه دادگاه در دفاع از خود گفت: چند ماه قبل حمید در تصادف با جرثقیل یک پایش را از دست داد و بعد از آن خانه نشین شد. او همیشه به بهانه معلولیت از رفتن به سر کار طفره می رفت. از دست رفتارهای همسرم خسته شده بودم. روز حادثه بازهم درگیر شدیم که من در دفاع از خودم چاقویی را از آشپزخانه برداشته و ضربه ای به او زدم. با اعترافات زن همسرکش، او با رای قضات دادگاه کیفری به قصاص محکوم شد که این حکم توسط شعبه ۱۵ دیوان عالی کشور تائید شد.

در حالی که زن جوان در یک قدمی اجرای حکم قصاص قرار داشت، خانواده مقتول با مراجعه به دادسرای امور جنایی از قصاص عروسشان به احترام ماه محرم گذشت کردند.

/انتهای متن/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

کلیه حقوق متعلق به مجتمع رسانه ای اطلس می باشد
nmd runnner nmd runnner black nmd runnner white nmd runnner grey nmd runnner gs ultra boost ultra boost black ultra boost white ultra boost grey ultra boost gs ultra boost uncaged ultra boost uncaged black ultra boost uncaged white ultra boost uncaged grey ultra boost uncaged gs yeezy boost 350 yeezy boost 350 black yeezy boost 350 white yeezy boost 350 grey yeezy boost 350 gs yeezy boost 350 v2 yeezy boost 350 v2 black yeezy boost 350 v2 white yeezy boost 350 v2 grey yeezy boost 350 v2 gs yeezy boost 750 yeezy boost 750 black yeezy boost 750 white yeezy boost 750 grey yeezy boost 750 gs