جمعه ۳۰ مهر ۱۳۹۵

باید استواری در حمایت از حق را از حضرت زهرا یاد بگیریم

چگونه می شود حضرت زهرا را الگو کرد ؟ این سوال به دخت را زهره توکلی گرافیست و عکاس اینطور جواب داد:

noor

من مهم ترین خصوصیتی را که فکر می کنم از حضرت زهرا می توانم الگوی خودم در زندگی قرار بدهم، صبر وشکیبایی و استواری ایشان است. به نظر من آن ایستادگی که ایشان نسبت به همسرش و حمایت از حق  او داشت خیلی مهم است برای ما که می خواهیم از ایشان الگو بگیریم. یعنی هر دختر و زنی در زندگی اش باید به این موضوع توجه کند که در هر موقعیتی که هست، باید نقش حامی را داشته باشد. من شخصا سعی می کنم در مورد برادرانم این طور باشم و می بینیم که حضرت زینب که حاصل تربیت حضرت زهرا بود چقدر نقش حمایتی مهمی از برادرش امام حسین (ع) داشت و  همین طور در حمایت از امام سجاد که اگر این نقش نبود حتی ممکن بود جان امام به خطر بیفتد. این نقش حمایتی خیلی مهم است و ما باید این استواری در حمایت از حق را از ایشان یاد بگیریم.

ضمنا من همیشه ایشان فکر می کنم که اگر حضرت زهرا در دنیای امروز زندگی می کردند، بچه های شان را خیلی امروزی بار می آوردند. چون درسخنان امام علی هم می بینیم که سفارش می کنند فرزندان تان را برای زمان خودشان تربیت کنید.

/انتهای متن/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

کلیه حقوق متعلق به مجتمع رسانه ای اطلس می باشد
nmd runnner nmd runnner black nmd runnner white nmd runnner grey nmd runnner gs ultra boost ultra boost black ultra boost white ultra boost grey ultra boost gs ultra boost uncaged ultra boost uncaged black ultra boost uncaged white ultra boost uncaged grey ultra boost uncaged gs yeezy boost 350 yeezy boost 350 black yeezy boost 350 white yeezy boost 350 grey yeezy boost 350 gs yeezy boost 350 v2 yeezy boost 350 v2 black yeezy boost 350 v2 white yeezy boost 350 v2 grey yeezy boost 350 v2 gs yeezy boost 750 yeezy boost 750 black yeezy boost 750 white yeezy boost 750 grey yeezy boost 750 gs