یکشنبه ۲ آبان ۱۳۹۵

بانوی نابیناکمپین مقابله با سوء رفتار با کودکان راه اندازی می‌شود

کمپین مقابله با سوء‌رفتار با کودکان از ۲۶ آبان ماه با شعار «برجای می‌ماند» و با هدف پیشگیری از کودک آزاری راه اندازی می‌شود.

به گزارش به دخت به نقل از فارس، انجمن مقابله با سوء رفتار با کودکان متشکل از تعدادی دانشجو در رشته‌های پزشکی، دندانپزشکی و داروسازی، برای اولین بار اقدام به راه‌اندازی کمپین مقابله با سوء رفتار با کودکان، کرده‌اند.

این کمپین از ۲۶ آبان‌ماه هم‌زمان با هفته جهانی مقابله با کودک‌آزاری با شعار «برجای می‌ماند» آغاز به کار کرده و دانشگاه و مرکز پژوهش‌های دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تهران، سازمان بهزیستی کشور، مرکز رشد استعدادهای درخشان دانشگاه علوم پزشکی تهران در برگزاری و اجرای این کمپین با انجمن مقابله با سوء رفتار با کودکان همکاری دارند.

نماد این کمپین فرفره آبی بوده و رنگ آبی نشان از کبودی بدن کودکانی دارد که مورد آزار و اذیت قرار گرفته‌اند، همچنین شعار «برجای می‌ماند» به این مفهوم است که به‌دلیل روحیات کودکان هرگونه سوء رفتاری ممکن است تا پایان عمر بر آنها تأثیر گذارد.

این کمپین علاوه بر فضای مجازی در خوابگاه‌ها، مهد کودک‌ها و دانشگاه‌ها تبلیغ شده تا پیام محبت را برای کودکان به همراه داشته باشد، به این امید که هیچ کودکی در جهان مورد سوء رفتار قرار نگیرد.

/انتهای متن/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

کلیه حقوق متعلق به مجتمع رسانه ای اطلس می باشد
nmd runnner nmd runnner black nmd runnner white nmd runnner grey nmd runnner gs ultra boost ultra boost black ultra boost white ultra boost grey ultra boost gs ultra boost uncaged ultra boost uncaged black ultra boost uncaged white ultra boost uncaged grey ultra boost uncaged gs yeezy boost 350 yeezy boost 350 black yeezy boost 350 white yeezy boost 350 grey yeezy boost 350 gs yeezy boost 350 v2 yeezy boost 350 v2 black yeezy boost 350 v2 white yeezy boost 350 v2 grey yeezy boost 350 v2 gs yeezy boost 750 yeezy boost 750 black yeezy boost 750 white yeezy boost 750 grey yeezy boost 750 gs