یکشنبه ۲ آبان ۱۳۹۵

بانوی قمی ۲ مدال طلای مسابقات جهانی پیوند اعضا را کسب کرد

به گزارش به دخت به نقل از تسنیم، رئیس هیئت […]

به گزارش به دخت به نقل از تسنیم، رئیس هیئت ورزش‌های بیماران خاص قم گفت: بانوی قمی ۲ مدال طلای مسابقات جهانی بیماران خاص و پیوند اعضا در آرژانتین را کسب کرد.
سکینه باباخانی در قم اظهار داشت: ثریا پارس لاری بانوی ورزشکار قمی که در مسابقات ورزشی بیماران خاص و پیوند اعضای جهان شرکت کرده بود موفق شد ۲ مدال طلای این مسابقات را به افتخارات گذشته خود اضافه کند.
وی افزود: این مسابقات در آرژانتین برگزار شد و ثریا پارس لاری پس از کسب مدال از دوره قبلی این مسابقات در آفریقای جنوبی، بار دیگر ورزش قم را صاحب افتخارات جدیدی کرد.
رئیس هیئت ورزش‌های بیماران خاص قم گفت: هر ۲ مدال طلای پارس لاری در رشته تخصصی این ورزشکار به دست آمد چنان که وی در رشته دو و میدانی در دو ماده پرتاب دیسک و پرتاب وزنه موفق شد بال‌تر از ورزشکاران سایر کشور‌ها قرار بگیرد و برای کشورمان و ورزش قم افتخار آفرینی کند.
باباخانی بیان کرد: به دلیل ماهیت خاص رشته‌های ورزشی ورزشکاران پیوند اعضا، ورزشکاران می‌توانند علاوه بر رشته تخصصی خود در رشته‌های دیگر نیز مسابقه دهند و پارس لاری نیز در گذشته در رشته‌هایی غیر از دو و می‌دانی صاحب عنوان شده است.
وی عنوان کرد: این ورزشکار بانوی قمی در مسابقات جهانی آفریقای جنوبی در رشته بدمینتون نیز حاضر بود و علاوه بر کسب مدال از دو و میدانی در رشته بدمینتون نیز موفق به کسب مدال جهانی شد.
رئیس هیئت ورزش‌های بیماران خاص قم تصریح کرد: رشته بولینگ نیز دیگر رشته‌ای است که پارس لاری موفق به کسب مدال در آن شده و اخیرا نیز در مسابقات قهرمانی کشور مدال طلا را از آن خود کرد.

/انتهای متن/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

کلیه حقوق متعلق به مجتمع رسانه ای اطلس می باشد
nmd runnner nmd runnner black nmd runnner white nmd runnner grey nmd runnner gs ultra boost ultra boost black ultra boost white ultra boost grey ultra boost gs ultra boost uncaged ultra boost uncaged black ultra boost uncaged white ultra boost uncaged grey ultra boost uncaged gs yeezy boost 350 yeezy boost 350 black yeezy boost 350 white yeezy boost 350 grey yeezy boost 350 gs yeezy boost 350 v2 yeezy boost 350 v2 black yeezy boost 350 v2 white yeezy boost 350 v2 grey yeezy boost 350 v2 gs yeezy boost 750 yeezy boost 750 black yeezy boost 750 white yeezy boost 750 grey yeezy boost 750 gs