دوشنبه ۳ آبان ۱۳۹۵

باز هم انتخابات، باز هم امتحان

هر انتخابات برای ملت ما یک امتحان است و ما وظیفه داریم با همه سختی ها و مشکلاتی که هست، برای خاطر میهن مان و سرنوشتش از پس این امتحان برآییم، سرفراز و پیروز…

vote

نسیم شهسواری/

که هر بار فصل انتخابات که می‌شود، طمع‌کارانی بظاهر دلسوز  از این‌سو و آن‌سو، سر برمی‌آورند و ندا شته‌های مان را پررنگ و داشته‌هایمان را کم‌رنگ می‌کنند.

هر بار زمان انتخاب که فرامی‌رسد، خاله‌زنک‌های سیاسی دعواها و اختلافات گذشته را بزرگ‌نمایی کرده و تمامی تفاوت نظرهای سیاسی و حزبی و جناحی را گوشزد می‌کنند تا شاید بهانه‌هایمان را برای بودن و انگیزه‌هایمان را برای حضور کم‌رنگ کنند.

هر بار هنگام انتخابی دیگر که می‌شود، دشمنانی دوست نما، از دوردست‌ها داد مشکلات و سختی‌ها و کاستی‌های مان را سر می‌دهند.

هر بار وقتی بار دیگر حرف انتخابات به میان می آید، که فصل امتحان ملت ماست، ما می‌مانیم با هزار یک حرف و سخن و نقل و قول‌ها و تفسیرهای اجتماعی و سیاسی و اقتصادی تا پای انگیزه‌مان را لنگ کند و دست‌های مان را برای رقم زدن انتخابی دیگر لرزان و نامطمئن سازد.

و اما ما مسئولیم و این وظیفه ماست که انتخاب کنیم…

وظیفه ماست که بتوانیم از پس همه این امتحان‌ها سرفراز  و پیروز برآییم.

این وظیفه ماست که عاشقانه تنها به خاطر آبادی وطن مان بیاییم و خسته و ‌دل‌زده نشویم و راه را  تا نهایتش ادامه دهیم.

این وظیفه ماست تا بتوانیم در میان همه سختی‌های زندگی، شاهراه را از میان هزاران را ه تشخیص دهیم و عرصه را خالی نکنیم.

این وظیفه ماست تا پای حرف خودمان بمانیم و بگوییم که به رغم همه نبودن‌ها، ما هشیار و آگاه و مصمم،هستیم و هستیم و هستیم برای  انتخاب و تعیین سرنوشت.

این وظیفه ماست که میهنمان را با همه کاستی‌هایش، عاشقانه یاری کنیم که به راهی برود که ضامن فردایی روشن، ایرانی آباد و مقتدر و آزاد باشد.

/انتهای متن/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

کلیه حقوق متعلق به مجتمع رسانه ای اطلس می باشد
nmd runnner nmd runnner black nmd runnner white nmd runnner grey nmd runnner gs ultra boost ultra boost black ultra boost white ultra boost grey ultra boost gs ultra boost uncaged ultra boost uncaged black ultra boost uncaged white ultra boost uncaged grey ultra boost uncaged gs yeezy boost 350 yeezy boost 350 black yeezy boost 350 white yeezy boost 350 grey yeezy boost 350 gs yeezy boost 350 v2 yeezy boost 350 v2 black yeezy boost 350 v2 white yeezy boost 350 v2 grey yeezy boost 350 v2 gs yeezy boost 750 yeezy boost 750 black yeezy boost 750 white yeezy boost 750 grey yeezy boost 750 gs