جمعه ۷ آبان ۱۳۹۵

اولین مسابقه‌ی فوتبالی که داور بانو قضاوت کرد!

کلودیا اومپیرس برای نخستین بار دیدار فوتبالی را قضاوت کرد.

به گزارش به دخت به نقل از تابناک، ریورپلاته و بوستون ریو در لیگ برتر اروگوئه به مصاف هم رفتند. این دیدار با پیروزی پنج بر یک بوستون به پایان رسید اما اتفاقی تاریخی در این بازی افتاد. عکاسان زیادی برای ثبت چنین لحظه مهمی در این بازی حضور داشتند زیرا برای نخستین بار یک بانو قضاوت دیدار فوتبال مردان بر عهده گرفته بود.


اومپیرس با هفت ‌دقیقه تاخیر سوت بازی شروع بازی را به صدا درآورد. در حالی که بازی دو بر یک پیش می‌رفت، یک پنالتی‌ در ۳۶ گرفت تا گل سوم بوستون به ثمر برسد. پس از گذشت هفت ‌دقیقه از بازی اومپیرس آگوستین آله را از زمین اخراج کرد. بوستون از این موقعیت بهره برد و توانست در ادامه دو گل دیگر به ثمر برساند تا نخستین پیروزی‌اش را در رقابت‌های لیگ برتر اروگوئه به دست آورد.
پس از پایان بازی اومپیرس در توئیترش از همه تشکر کرد.

/انتهای متن/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

کلیه حقوق متعلق به مجتمع رسانه ای اطلس می باشد
nmd runnner nmd runnner black nmd runnner white nmd runnner grey nmd runnner gs ultra boost ultra boost black ultra boost white ultra boost grey ultra boost gs ultra boost uncaged ultra boost uncaged black ultra boost uncaged white ultra boost uncaged grey ultra boost uncaged gs yeezy boost 350 yeezy boost 350 black yeezy boost 350 white yeezy boost 350 grey yeezy boost 350 gs yeezy boost 350 v2 yeezy boost 350 v2 black yeezy boost 350 v2 white yeezy boost 350 v2 grey yeezy boost 350 v2 gs yeezy boost 750 yeezy boost 750 black yeezy boost 750 white yeezy boost 750 grey yeezy boost 750 gs