شنبه ۱ آبان ۱۳۹۵

اولویت در تصویب قانون مجلس به زنان سرپرست های خانوار اختصاص یافته است

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: اولویت ما، به زنان سرپرست های خانوار اختصاص یافته است. قانون هایی در این رابطه تصویب شده اما مشکل ما این است که مسأله زنان در دولت بر عهده معاونت زنان و خانواده ریاست جمهوری است.

به گزارش به دخت به نقل از زنان خبر، لاله افتخاری عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با اشاره به قوانین مجلس در حمایت از حقوق زنان افزود: در مجلس نهم قوانینی برای احقاق حقوق زنان وضع شده است اما برخی موارد به حمایت دولت و ارائه لایحه از طرف دولت نیازمند است.

اولویت در تصویب قانون مجلس به زنان سرپرست های خانوار اختصاص یافته است
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس که در نشست «نقش زن در جامعه» در رادیو گفتگو سخن می گفت، درباره طرح های ارتقای بانوان در جامعه ادامه داد: در این سه دوره مجلس تلاش کردیم با الگوگیری از حضرت زهرا (س) قوانینی وضع کنیم.
وی درباره زنان سرپرست خانوار عنوان کرد: اولویت ما، به زنان سرپرست های خانوار اختصاص یافته است. قانون هایی در این رابطه تصویب شده اما مشکل ما این است که مسأله زنان در دولت بر عهده معاونت زنان و خانواده ریاست جمهوری است.
وی تاکید کرد: سال گذشته معاونت زنان و خانواده ریاست جمهوری موظف شد گزارش عملکرد خود را طی ۶ ماهه اول سال به مجلس بفرستد اما اظهار می کنند که از این قانون با اطلاع نبودند با اینکه در روزنامه های کثیرالانتشار چاپ شده است.

/انتهای متن/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

کلیه حقوق متعلق به مجتمع رسانه ای اطلس می باشد
nmd runnner nmd runnner black nmd runnner white nmd runnner grey nmd runnner gs ultra boost ultra boost black ultra boost white ultra boost grey ultra boost gs ultra boost uncaged ultra boost uncaged black ultra boost uncaged white ultra boost uncaged grey ultra boost uncaged gs yeezy boost 350 yeezy boost 350 black yeezy boost 350 white yeezy boost 350 grey yeezy boost 350 gs yeezy boost 350 v2 yeezy boost 350 v2 black yeezy boost 350 v2 white yeezy boost 350 v2 grey yeezy boost 350 v2 gs yeezy boost 750 yeezy boost 750 black yeezy boost 750 white yeezy boost 750 grey yeezy boost 750 gs