یکشنبه ۲ آبان ۱۳۹۵

اولویت‌های پژوهشی معاونت امور زنان نهایی شد

معاون بررسی‌های راهبردی معاونت امور زنان و خانواده نهاد ریاست […]

معاون بررسی‌های راهبردی معاونت امور زنان و خانواده نهاد ریاست جمهوری با اشاره به تشکیل شورای پژوهشی، گفت: در این راستا اولویت‌های پژوهشی معاونت در ۲۲ محور نهایی شده است که از جمله این محورها می‌توان به خانواده و سلامت اشاره کرد.

به گزارش به دخت به نقل از ایسنا ، سوسن باستانی  افزود: یکی از مشکلات ما ثبت نشدن اولویت‌های پژوهشی معاونت امور زنان در سامانه عتف(علوم،تحقیقات و فناوری) بود و سال گذشته در زمینه پژوهش با مشکلاتی مواجه بودیم. بنابراین با تشکیل شورای پژوهشی، اولویت‌ها را دسته‌بندی و برای وزارت علوم ارسال کردیم تا در سامانه «عتف» قرار بگیرد.

وی در ادامه گفت: آیین‌نامه شورای پژوهشی معاونت امور زنان و خانواده نهایی و اعضای آن مشخص شده است. همچنین جلسات اولیه این شورا تشکیل شده و قرار است با توجه به موضوعاتی که در این شورا مطرح می‌شود چند نفر از اعضای هیات علمی دانشگاه‌ها را برای حضور در شورا دعوت کنیم.

وی یادآور شد: ابتدا باید فهرست اولویت‌های پژوهشی در سامانه «عتف» ثبت شود تا بتوانیم جلسات را به صورت رسمی تشکیل دهیم.

باستانی در پایان با بیان اینکه یکی از انتقادات مطرح شده به معاونت امور زنان درباره چگونگی بهره‌گیری از نظر متخصصان برای برنامه‌ریزی بود، اظهارکرد: ما تلاش کرده‌ایم تا فعالیت‌های خود را به انجمن‌های علمی واگذار و از دیدگاه‌های آنان در حوزه‌های مختلف استفاده کنیم.

/انتهای متن/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

کلیه حقوق متعلق به مجتمع رسانه ای اطلس می باشد
nmd runnner nmd runnner black nmd runnner white nmd runnner grey nmd runnner gs ultra boost ultra boost black ultra boost white ultra boost grey ultra boost gs ultra boost uncaged ultra boost uncaged black ultra boost uncaged white ultra boost uncaged grey ultra boost uncaged gs yeezy boost 350 yeezy boost 350 black yeezy boost 350 white yeezy boost 350 grey yeezy boost 350 gs yeezy boost 350 v2 yeezy boost 350 v2 black yeezy boost 350 v2 white yeezy boost 350 v2 grey yeezy boost 350 v2 gs yeezy boost 750 yeezy boost 750 black yeezy boost 750 white yeezy boost 750 grey yeezy boost 750 gs