پنج شنبه ۶ آبان ۱۳۹۵

امیدوارم زنان با قدرت در انتخابات حضور یابند

مولاوردی در حاشیه جلسه هیات دولت در جمع خبرنگاران حضور […]

مولاوردی در حاشیه جلسه هیات دولت در جمع خبرنگاران حضور یافت و به سوالات آنان پاسخ داد.

به گزارش به دخت به نقل از برنا، شهیندخت مولاوردی پدرباره اقدامات عملکرد معاونت امور زنان و خانواده در دو سال گذشته اظهار داشت: با توجه به وضعیتی که تحویل گرفتیم مهمترین اقدام ما در واقع شناسایی مسایل و یک شناخت درست از وضعیت موجود و شروع به برنامه ریزی متناسب نسبت به این وضعیت بوده است. در حال حاضر در وضعیتی هستیم که توانسته ایم به یک برنامه هایی در سطح ملی برسیم و انشاءالله بتوانیم این اقدامات را در ۹۴ و ۹۵ به اجرا درآوریم .

وی درباره حضور زنان در انتخابات مجلس گفت: با توجه به جایگاه مجلس و قوه مقننه در قانون اساسی ما و نقشی که می تواند در پیشبرد اهداف توسعه ای کشور، به ویژه در حوزه زنان و خانواده وجود داشته باشد، به نظر می رسد مجلس و انتخابات آن بسیار مهم و تعیین کننده است. امیدواریم زنان این فرصت را غنیمت بشمرند هم به عنوان رأی دهنده و هم به عنوان کسانی که خود را مورد انتخاب قرار می دهند با قدرت وارد شوند. امیدوارم، بتوانیم جایگاه های شایسته ای را که متناسب با این ظرفیت است را در مجلس داشته باشیم.

/انتهای متن/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

کلیه حقوق متعلق به مجتمع رسانه ای اطلس می باشد
nmd runnner nmd runnner black nmd runnner white nmd runnner grey nmd runnner gs ultra boost ultra boost black ultra boost white ultra boost grey ultra boost gs ultra boost uncaged ultra boost uncaged black ultra boost uncaged white ultra boost uncaged grey ultra boost uncaged gs yeezy boost 350 yeezy boost 350 black yeezy boost 350 white yeezy boost 350 grey yeezy boost 350 gs yeezy boost 350 v2 yeezy boost 350 v2 black yeezy boost 350 v2 white yeezy boost 350 v2 grey yeezy boost 350 v2 gs yeezy boost 750 yeezy boost 750 black yeezy boost 750 white yeezy boost 750 grey yeezy boost 750 gs