جمعه ۳۰ مهر ۱۳۹۵

افشاگری جدید درباره دخترانِ انتحاریِ بوکوحرام

گروه تروریستی بوکوحرام، برای انجام عملیات انتحاری، به زنان و دختران قرص می خوراند و به آنان بمب می بندد.

گروه تروریستی بوکوحرام، برای انجام عملیات انتحاری، به زنان و دختران قرص می خوراند و به آنان بمب می بندد.

به گزارش به دخت به نقل از تابناک، روزنامه دیلی تلگراف در تازه ترین گزارش خود از شیوه های به کارگیری انتحاری ها از سوی گروه تروریستی بوکوحرام فاش کرد که عناصر این گروه به زنان و دختران قرص می خورانند و سپس به آن ها بمب می بندند و آنان را میان غیرنظامیان می فرستند سپس منفجرشان می کنند.

دیلی تلگراف در این گزارش، ماجرای دختری به نام “حلیمه” را روایت می کند که به گروه بوکوحرام پیوست آن گاه به همراه چند دخترِ دیگر، مأمورِ انجام عملیات انتحاری شد.

حلیمه پیش از آن که بتواند خود را در میان مردم منفجر کند، توسط پلیس شناسایی شد به همین دلیل نتوانست خود را منفجر کند، اما در انفجار یکی از دخترهای انتحاری، پاهایش را از دست داد.

به نوشتۀ دیلی تلگراف، گروه تروریستی بوکوحرام، که چندین پایگاه خود را در قارۀ آفریقا از دست داده است، صدها زن و دختر را به کار گرفت تا بتواند در منطقه ترس و وحشت ایجاد کند.

به گفتۀ “جویل بیلام” پزشک معالجِ حلیمه، وی احتمالاً به میل خود از خانه خارج شده، اما برای انجام عملیات انتحاری، قطعاً قرص خورانده شده است.

دیلی تلگراف، گروه بوکوحرام را یکی از خونریزترین گروه های تروریست در جهان معرفی کرد و نوشت: این گروه تاکنون ۶۶۰۰ انسان کشته است که این تعداد، بیشتر از تعداد قربانیان گروه تروریستی داعش، بالغ بر ۶۱۰۰ نفر است.

/انتهای متن/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

کلیه حقوق متعلق به مجتمع رسانه ای اطلس می باشد
nmd runnner nmd runnner black nmd runnner white nmd runnner grey nmd runnner gs ultra boost ultra boost black ultra boost white ultra boost grey ultra boost gs ultra boost uncaged ultra boost uncaged black ultra boost uncaged white ultra boost uncaged grey ultra boost uncaged gs yeezy boost 350 yeezy boost 350 black yeezy boost 350 white yeezy boost 350 grey yeezy boost 350 gs yeezy boost 350 v2 yeezy boost 350 v2 black yeezy boost 350 v2 white yeezy boost 350 v2 grey yeezy boost 350 v2 gs yeezy boost 750 yeezy boost 750 black yeezy boost 750 white yeezy boost 750 grey yeezy boost 750 gs