سه شنبه ۴ آبان ۱۳۹۵

افتخار جدید بانوان کشورمان؛ یک ایرانی، ورزشکار زن سال ۲۰۱۶ میلادی

جایزه بانوی سال ورزش جهان که از سوی کمیته بین المللی پارالمپیک هر ساله به یکی از بانوان ورزشکار اهدا می شود، در سال جاری میلادی به یک ایرانی می رسد.

به گزارش به دخت به نقل از جام نیوز، بعد از ۴ سال یک بار دیگر یک بانوی ایرانی جایزه بانوی سال ورزش معلولین جهان را دریافت می کند.
چهار سال قبل این جایزه به زهرا نعمتی رسید که در پارالمپیک لندن برای ایران طلا گرفت و این بار هم به گفته منابع آگاه، کمیته بین المللی پارالمپیک ساره جوانمردی را به خاطر دریافت دو مدال طلای، به عنوان بانوی ورزشکار سال ۲۰۱۶ میلادی برگزیده است که این جایزه ابتدای سال ۲۰۱۷ میلادی طی مراسم باشکوهی به ساره جوانمردی اهدا می شود.


جوانمردی به همراه دو ورزشکار دیگر نامزد دریافت جایزه ورزشکار برتر سال ۲۰۱۶ میلادی هم هست اما تا این لحظه فقط جایزه او به عنوان بانوی سال قطعی شده است و جایزه ورزشکار سال که جوانمردی به اندازه دو نفر دیگر برای تصاحب آن شانس دارد در همان مراسم اهدای جوایز معرفی می شود.
بعید نیست این جایزه هم به جوانمردی برسد چرا که این بانوی ایرانی در پارالمپیک دو مدال طلا کسب کرد و ۲ طلا از ۸ طلای کاروان ایران یعنی یک چهارم طلاهای کاروان منا را او به دست آورد.

/انتهای متن/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

کلیه حقوق متعلق به مجتمع رسانه ای اطلس می باشد
nmd runnner nmd runnner black nmd runnner white nmd runnner grey nmd runnner gs ultra boost ultra boost black ultra boost white ultra boost grey ultra boost gs ultra boost uncaged ultra boost uncaged black ultra boost uncaged white ultra boost uncaged grey ultra boost uncaged gs yeezy boost 350 yeezy boost 350 black yeezy boost 350 white yeezy boost 350 grey yeezy boost 350 gs yeezy boost 350 v2 yeezy boost 350 v2 black yeezy boost 350 v2 white yeezy boost 350 v2 grey yeezy boost 350 v2 gs yeezy boost 750 yeezy boost 750 black yeezy boost 750 white yeezy boost 750 grey yeezy boost 750 gs