سه شنبه ۴ آبان ۱۳۹۵

اعزام بانوان ملی‌پوش فوتسال ایران به روسیه با روزی ۲۰ دلار!

فدراسیون فوتبال، تیم ملی فوتسال بانوان ایران را با تنخواهی عجیب عازم تورنمنت جهانی چهار جانبه روسیه کرده است. تنخواهی که یک پنجم تنخواه پرداختی به مردان است.

به گزارش به دخت به نقل از ایسنا، تیم ملی فوتسال بانوان ایران ۱۷ اردیبهشت سال جاری و پیش از انتخابات فدراسیون فوتبال یعنی زمانی که علی کفاشیان کماکان به عنوان رییس این فدراسیون فعالیت خود را دنبال می‌کرد راهی روسیه شد تا در تورنمنتی چهارجانبه با حضور تیم‌های روسیه، لهستان، اسپانیا شرکت کند که در نهایت نیز تیم ملی ایران به مقام سومی این رقابت‌ها دست یافت.
نکته جالب توجه و قابل تامل اینکه فدراسیون فوتبال در این تورنمنت در سومین روز رقابت‌ها به هر یک از بازیکنان تیم ملی فوتسال برای ۵ روز حضور در روسیه ۱۰۰ دلار پرداخته است.
براین اساس با یک حساب ساده می‌توان دریافت که به نرخ روز، دلار تنخواه ملی‌پوشان زن ایران در مجموع ۳۴۵ هزار تومان برای ۴ روز بوده است، که این رقم برای هر روز حدود ۷۰ هزار تومان می‌شود.
عرف در پرداخت تنخواه به هر کدام از ملی‌پوشان فوتبال و فوتسال به نسبت نوع مسابقه و نتایج حاصله بین ۱۰۰ تا ۱۵۰ دلار در روز است.
در حالی این تنخواه به بازیکنان تیم ملی بانوان پرداخت شده که هزینه‌های مربوط به هتل و تغذیه بازیکنان نیز بر عهده کشور میزبان بوده است.
پیگیری‌های خبرنگار ایسنا حکایت از آن دارد که برخی از بازیکنان تیم ملی در این سفر پول کافی نیز به همراه نداشته‌اند و بعضا با مشکلات مالی برخورده‌اند.
برخی از بازیکنان پس از دریافت این مبلغ تنخواه در سومین روز سفر خود به روسیه، نسبت به این مساله اعتراض کرده‌اند که این اعتراض راه به جایی نبرده است.
ملی‌پوشان فوتسال بانوان ایران امشب به کشور بازمی‌گردند.

/انتهای متن/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

کلیه حقوق متعلق به مجتمع رسانه ای اطلس می باشد
nmd runnner nmd runnner black nmd runnner white nmd runnner grey nmd runnner gs ultra boost ultra boost black ultra boost white ultra boost grey ultra boost gs ultra boost uncaged ultra boost uncaged black ultra boost uncaged white ultra boost uncaged grey ultra boost uncaged gs yeezy boost 350 yeezy boost 350 black yeezy boost 350 white yeezy boost 350 grey yeezy boost 350 gs yeezy boost 350 v2 yeezy boost 350 v2 black yeezy boost 350 v2 white yeezy boost 350 v2 grey yeezy boost 350 v2 gs yeezy boost 750 yeezy boost 750 black yeezy boost 750 white yeezy boost 750 grey yeezy boost 750 gs