یکشنبه ۲ آبان ۱۳۹۵

اعدام۳ زن بدست داعش در تدمر

نقاط مختلف استان حمص امروز شاهد درگیری‌های شدید بین نیروهای ارتش سوریه با داعش بود. این درحالی است که داعش اقدام به اعدام ۳ زن در شهر تدمر کرد.

به گزارش به دخت و به نقل از فارس، مناطق اطراف شهر «تدمر» در استان حمص و همچنین میدان‌های نفتی جبل الشاعر و جزل امروز (دوشنبه) شاهد شدیدترین درگیری‌ها بین ارتش سوریه و داعش است.

نیروهای ارتش سوریه با هدف پیشروی به سمت میدان‌های نفتی جبل الشاعر و جزل عملیاتی را آغاز کردند که منجر به درگیری‌های شدید با عناصر تکفیری داعش در این دو منطقه شد.

این درحالی است که جنگنده‌های ارتش سوریه مواضع داعش در این دو منطقه را بمباران کردند.

دیگر یگان‌های ارتش سوریه نیز اطراف دو شهرک خنیفیس و الفرقلس در شرق حمص با عناصر داعش درگیر شدند. در ریف شمالی حمص نیز شهرهای تلبیسه و الحوله و شهرک‌های أم شرشوح و الهلالیه شاهد درگیری‌های ارتش سوریه با عناصر مسلح تروریستی بود.

اما گروه تروریستی تکفیری داعش صبح امروز ۳ زن از اهالی تدمر را به اتهام رابطه با نظام سوریه و مزدوری برای آن در یکی از میدان‌های این شهر اعدام کرد.

از زمان تصرف شهر تدمر توسط داعش تاکنون این گروه تکفیری بیش از ۴۰۰ نفر از اهالی این شهر را به جرم رابطه داشتن با نظام سوریه و وفاداری به آن در ملاء عام اعدام کرده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

کلیه حقوق متعلق به مجتمع رسانه ای اطلس می باشد
nmd runnner nmd runnner black nmd runnner white nmd runnner grey nmd runnner gs ultra boost ultra boost black ultra boost white ultra boost grey ultra boost gs ultra boost uncaged ultra boost uncaged black ultra boost uncaged white ultra boost uncaged grey ultra boost uncaged gs yeezy boost 350 yeezy boost 350 black yeezy boost 350 white yeezy boost 350 grey yeezy boost 350 gs yeezy boost 350 v2 yeezy boost 350 v2 black yeezy boost 350 v2 white yeezy boost 350 v2 grey yeezy boost 350 v2 gs yeezy boost 750 yeezy boost 750 black yeezy boost 750 white yeezy boost 750 grey yeezy boost 750 gs