شنبه ۱ آبان ۱۳۹۵

 اصفهان میزبان همایش زنان ادیان الهی و صلح و همزیستی

کارگاه آموزشی صلح و همزیستی مسالمت‌آمیز ویژه زنان ادیان الهی با همکاری دفتر امور بانوان خانواده استانداری اصفهان، موسسه کودک و صلح پایدار و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان

isfahan

به گزارش به دخت، کارگاه آموزشی صلح و همزیستی مسالمت‌آمیز ویژه زنان ادیان الهی با همکاری دفتر امور بانوان و  خانواده استانداری اصفهان، موسسه کودک و صلح پایدار و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان در روز پنجشنبه، مورخ ۲۹ مرداد ۱۳۹۴، در محل سالن همایش‌های اتاق بازرگانی اصفهان برگزار گردید.

 این همایش که با حضور نماینده شورای خلیفه‌گری ارامنه اصفهان و جنوب ایران، اعضای انجمن خیریه زنان ارامنه جلفای اصفهان و اعضای جمعیت خیریه بانوان ارمنی و نمایندگان ادیان الهی برگزار گردید، سومین فعالیت موسسه کودک و صلح پایدار در حوزه زنان و با محوریت زنان بوده است.

1 (2)

سهیلا اثنی عشران مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده در این همایش ضمن خوشامدگویی به مدعوین و تشکر از برگزارکنندگان این کارگاه آموزشی، گفت: که به  جهت داشتن آینده‌ای مملو از صلح و دوستی و برای رسیدن به گفتگوی تمدن‌ها، باید از کودکان شروع کرد. وی خاطرنشان کرد برگزاری این قبیل همایش‌ها و گردهمایی‌ها زمینه‌ساز نهادینه‌سازی فرهنگ صلح و دوستی در کودکان است تا بتوانند در آینده در جهانی و جامعه‌ای‌ سرشار از صلح و دوستی در کنار هم زندگی کنند.

 در این همایش معاون امور زنان اتاق بازرگانی، سرکار خانم اخوان، ضمن ایراد سخنانی در رابطه با توانمندی و قدرت زنان، به نقش مادران در توانمندسازی نسل آینده و پرورش جامعه  پاک تأکید کردند.

 از دیگر سخنرانان این همایش دکتر یزدی خواست، عضو هیئت‌علمی دانشگاه اصفهان بود، ایشان ضمن ایراد بیاناتی در حوزه روانشناسی بالینی و فرزندپروری شاخص های مهمی را  در مسیر رشد صحیح کودکان  بیان فرمودند .

2 (2)

سخنران پایانی این همایش خانم ندا واشیانی پور کارشناس ارشد مدیریت فرهنگی و عضو شورای اسلامی شهر اصفهان بود، ایشان سخنانی را در رابطه با فعالیت‌های شورای شهر در خصوص بانوان و تأسیس بانو کده های جدید و ایجاد فضاهای جدید برای تفریح هدفمند کودکان ابراز  کردند.

موسسه کودک و صلح پایدار ازجمله موسسه‌ها مردم نهادی است که با موضوع کودک و نوجوان و خانواده از سال ۱۳۸۶ تاکنون فعالیت‌های متنوع فرهنگی و اجتماعی داشته است؛ و در آینده نزدیک برنامه های  متنوع دیگری را در حوزه ملی و بین‌المللی و با محوریت زنان و خانواده خواهد داشت.

/انتهای متن/

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

کلیه حقوق متعلق به مجتمع رسانه ای اطلس می باشد
nmd runnner nmd runnner black nmd runnner white nmd runnner grey nmd runnner gs ultra boost ultra boost black ultra boost white ultra boost grey ultra boost gs ultra boost uncaged ultra boost uncaged black ultra boost uncaged white ultra boost uncaged grey ultra boost uncaged gs yeezy boost 350 yeezy boost 350 black yeezy boost 350 white yeezy boost 350 grey yeezy boost 350 gs yeezy boost 350 v2 yeezy boost 350 v2 black yeezy boost 350 v2 white yeezy boost 350 v2 grey yeezy boost 350 v2 gs yeezy boost 750 yeezy boost 750 black yeezy boost 750 white yeezy boost 750 grey yeezy boost 750 gs