شنبه ۱ آبان ۱۳۹۵

احداث گرمخانه ویژه زنان در کرج

رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر کرج گفت: احداث گرمخانه بانوان در دستور کار قرار گرفته است.

به گزارش به دخت و به نقل از فارس، علی حاج کاظم اظهار داشت: یکی از برنامه‌های ما برای ارتقای خدمات احداث گرمخانه بانوان است.‌
 
وی ادامه داد: هم اکنون احداث این گرمخانه توسط مسئولان در دست پیگیری است و تلاش داریم هر چه سریع‌تر این مهم ایجاد شود.
 
این مسئول با بیان اینکه بودجه گرمخانه در سال جاری حذف شده است،‌ افزود: برای احداث محلی برای بانوان هم اعتباری در نظر گرفته نشده که این امر سبب توقف کار گرمخانه شده است.
 
حاج کاظم تأکید کرد: البته مشکلات و موانعی برای اجرای این طرح وجود دارد که باید تلاش شود تا با هماهنگی‌ها و تعاملات ایجاد شده گرمخانه بانوان نیز در کرج احداث شود.
 
وی انتقاد مطرح شده در خصوص حضور برخی افراد ثابت در گرمخانه را وارد دانست و تأکید کرد: معیار را چنین قرار می‌دهیم که این افراد فاقد جا و مکان اسکان هستند زیرا واقعا کسی که سرپناه داشته باشد حاضر نیست در چنین شرایطی را برای خود پذیرفته و در گرمخانه‌ها حضور یابند.
 
این مسئول با بیان اینکه می‌توان از شهرها و کلانشهرهای موفق در این زمینه الگوبرداری کرد، افزود: گرداندن گرمخانه‌ها کاری کاملا تخصصی است و باید با آسیب‌شناسی و انجام کارهای کارشناسی به اجرا گذاشته شود.
 
عضو شورای شهر کرج تأکید کرد: احداث گرمخانه بانوان از آقایان بسیار حساس‌تر و ضروری‌تر است و نباید از کنار آن به سادگی عبور کنیم.
 
وی در پایان تاکید کرد: ۲۰۰ میلیون تومان اعتبار نسبت به هزینه‌های رایج و اعتبارات مختلفی که به طرح‌های متعدد تعلق می‌گیرد به راستی مبلغ بالایی نیست و این در حالی است که با اختصاص رقم فوق، عده قابل توجهی از افراد فاقد جا و مکان، زیر یک سقف به خواب و استراحت می‌پردازند.
/انتهای متن/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

کلیه حقوق متعلق به مجتمع رسانه ای اطلس می باشد
nmd runnner nmd runnner black nmd runnner white nmd runnner grey nmd runnner gs ultra boost ultra boost black ultra boost white ultra boost grey ultra boost gs ultra boost uncaged ultra boost uncaged black ultra boost uncaged white ultra boost uncaged grey ultra boost uncaged gs yeezy boost 350 yeezy boost 350 black yeezy boost 350 white yeezy boost 350 grey yeezy boost 350 gs yeezy boost 350 v2 yeezy boost 350 v2 black yeezy boost 350 v2 white yeezy boost 350 v2 grey yeezy boost 350 v2 gs yeezy boost 750 yeezy boost 750 black yeezy boost 750 white yeezy boost 750 grey yeezy boost 750 gs