سه شنبه ۴ آبان ۱۳۹۵

ابتکارجالب پلیس برای دلداری یک زوج+عکس

چهار نفر از پرسنل نیروی پلیس ایتالیا برای دلداری دادن به یک زوج اندوهگین دست به ابتکاری جالب زدند.

به گزارش به دخت به نقل از تسنیم، چهار نفر از پرسنل نیروی پلیس ایتالیا که با تماس‌های مردمی از شنیده‌شدن صدای گریه در یکی از خانه‌های جنوب شرقی رم، باخبر شده بودند با حضور در محل یک زوج سالمند را خوشحال کردند.

ابتکارجالب پلیس برای دلداری یک زوج+عکس

بر اساس گزارش روزنامه ایندیپندنت، این مأموران پلیس با پختن دو بشقاب پاستا توانستند این زوج سالمند ۹۴ و ۸۴ ساله را برای مدتی از تنهایی درآورند و خوشحال کنند.

نیروی‌های پلیس که با تماس‌های مختلف و گزارش شنیده‌ شدن صدای گریه در یک خانه مواجه شده‌ بودند به سرعت به محل اعزام می‌شوند زوج سالمند را در حال گریه کردن مشاهده می‌کنند.

 آن شب (سه‌شنبه) میشل ۹۴ ساله و ژول ۸۹ ساله که ۷۰ سال از زندگی مشترکشان می‌گذرد به شدت احساس تنهایی کرده‌ و پس از تماشای اخباری ناگوار در رابطه با جنگ از تلویزیون شروع به گریه‌کردن می‌کنند.

افسران پلیس که درددل آنها را می‌شنوند و می‌فهمند که مدت‌هاست کسی به آنها سر نزده، تصمیم می‌گیرند برای خوشحال کردن این زوج «پاستا» بپزند!

انتشار تصاویر این زوج سالمند و خبر کمک نیروی پلیس به آنها در فضای مجازی تقدیر  مردم را در پی داشته است.

پلیس در بیانیه‌ای می‌نویسد:”گاهی اوقات تنهایی اشک در پی دارد؛ گاهی اوقات مانند یک طوفان تابستانی می‌اید و دانه‌های اشک یاز یکدیگر سبقت می‌گیرند”.

/انتهای متن/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

کلیه حقوق متعلق به مجتمع رسانه ای اطلس می باشد
nmd runnner nmd runnner black nmd runnner white nmd runnner grey nmd runnner gs ultra boost ultra boost black ultra boost white ultra boost grey ultra boost gs ultra boost uncaged ultra boost uncaged black ultra boost uncaged white ultra boost uncaged grey ultra boost uncaged gs yeezy boost 350 yeezy boost 350 black yeezy boost 350 white yeezy boost 350 grey yeezy boost 350 gs yeezy boost 350 v2 yeezy boost 350 v2 black yeezy boost 350 v2 white yeezy boost 350 v2 grey yeezy boost 350 v2 gs yeezy boost 750 yeezy boost 750 black yeezy boost 750 white yeezy boost 750 grey yeezy boost 750 gs