پنج شنبه ۶ آبان ۱۳۹۵

آموزش و ترغیب دختران هندی برای انجام عملیات انتحاری توسط داعش

پلیس مبارزه با تروریسم «بمبئی» طی گزارشی اعلام کرد که «ابوبکر البغدادی» سرکرده گروه تروریستی داعش، با انتشار فایل های ویدیویی در شبکه های مجازی و اینترنت به جوانان بویژه خصوص دختران هندی، چگونگی انجام عملیات انتحاری را آموزش می دهد.

سرکرده گروه تروریستی داعش، با انتشار فایل های ویدیویی در اینترنت، به دختران هندی چگونگی انجام عملیات انتحاری را آموزش می دهد.

به گزارش به دخت به نقل از مهر، پلیس مبارزه با تروریسم «بمبئی» طی گزارشی اعلام کرد که «ابوبکر البغدادی» سرکرده گروه تروریستی داعش، با انتشار فایل های ویدیویی در شبکه های مجازی و اینترنت به جوانان بویژه خصوص دختران هندی، چگونگی انجام عملیات انتحاری را آموزش می دهد.

بیش از این نیز همین شبکه خبری گزارشی را منتشر کرده بود مبنی بر نفوذ گسترده داعش در هند و پیوستن ۳۳ هزار نفر از جوانان این کشور به این گروه تروریستی، در این گزارش آمده بود که داعش با کمک هکرهای هندی به اطلاعات محرمانه این کشور دستبرد زده و برای این اقدامات حدود ۱۰ هزار دلار هزینه کرده است.

سرقت الکترونیکی ازدولت هند به منظور جمع آوری اطلاعات و انجام عملیات تروریستی صورت می گیرد. داعش از اینترنت و شبکه های مجازی مانند فیسبوک و توئیتر برای انتشار عقاید افراطی خود و شستشوی مغزی جوانان بهره می گیرد.

/انتهای متن/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

کلیه حقوق متعلق به مجتمع رسانه ای اطلس می باشد
nmd runnner nmd runnner black nmd runnner white nmd runnner grey nmd runnner gs ultra boost ultra boost black ultra boost white ultra boost grey ultra boost gs ultra boost uncaged ultra boost uncaged black ultra boost uncaged white ultra boost uncaged grey ultra boost uncaged gs yeezy boost 350 yeezy boost 350 black yeezy boost 350 white yeezy boost 350 grey yeezy boost 350 gs yeezy boost 350 v2 yeezy boost 350 v2 black yeezy boost 350 v2 white yeezy boost 350 v2 grey yeezy boost 350 v2 gs yeezy boost 750 yeezy boost 750 black yeezy boost 750 white yeezy boost 750 grey yeezy boost 750 gs