جمعه ۳۰ مهر ۱۳۹۵

آموزش تصویری تزیین دستمال آشپزخانه هندوانه ای با پارچه نمدی

ایده ی تزیین یک حوله و دستمال به اشکال فانتزی میوه ها، زیبایی خاصی به فضای آشپزخانه شما می بخشد. تزیین حوله و دستمال آشپزخانه به شکل هندوانه ای موضوع این بخش از هنروزندگی سایت به دخت است.

namad

لوازم و وسایل مورد نیاز :

‎روبانهای رنگی

پارچه نمدی

رنگ مشکی آکریلیک

چسب دو طرفه یا چرخ خیاطی

نقاله

مداد

قیچی

دستمال یا حوله آشپزخانه

1

2

 

مراحل آموزش تصویری:

 برای تزیین دستمال آشپزخانه مراحل خود آموز تصویری این بخش را به دقت انجام دهید . ابتدا باید پارچه ی نمدی را با استفاده از یک لایه ی کاغذ مخصوص به وسیله اتو کاملا صاف کنیم. الگوی شکل مورد نظر را، که در اینجا به شکل هندوانه است، روی پارچه پیاده می کنیم و با قیچی برش می زنیم.

3

4 5

 

 

 

 

 

با استفاده از اتو شکل طرح زمینه ی هندوانه را بر روی دستمال آشپزخانه مورد نظر می چسبانیم. روبان ها را هم به همین ترتیب به اندازه طول لبه دستمال و حوله آشپزخانه برش زده و با استفاده از چسب و اتو می چسبانیم.

6

7

در انتها با استفاده از رنگ اکرلیک مشکی شکل هسته های هندوانه را روی دستمال تزیین شده آشپزخانه اجرای می کنیم.

8

تزیین دستمال آشپزخانه در این بخش کامل شده و شما می توانید بعد از خشک شدن رنگ روی پارچه نمدی ان را در گوشه آشپزخانه نصب کنید. این ایده را می توانید با الگو های دیگر هم اجرا کنید.

9

منبع: ایرونی /انتهای متن/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

کلیه حقوق متعلق به مجتمع رسانه ای اطلس می باشد
nmd runnner nmd runnner black nmd runnner white nmd runnner grey nmd runnner gs ultra boost ultra boost black ultra boost white ultra boost grey ultra boost gs ultra boost uncaged ultra boost uncaged black ultra boost uncaged white ultra boost uncaged grey ultra boost uncaged gs yeezy boost 350 yeezy boost 350 black yeezy boost 350 white yeezy boost 350 grey yeezy boost 350 gs yeezy boost 350 v2 yeezy boost 350 v2 black yeezy boost 350 v2 white yeezy boost 350 v2 grey yeezy boost 350 v2 gs yeezy boost 750 yeezy boost 750 black yeezy boost 750 white yeezy boost 750 grey yeezy boost 750 gs