پنج شنبه ۶ آبان ۱۳۹۵

آخرین وضعیت سند تأمین امنیت زنان و کودکان

مشاور وزیر کشور در امور بانوان گفت: سند تأمین امنیت زنان و کودکان در روابط اجتماعی نیمه تیرماه با امضای وزیر کشور به سازمان مدیریت و برنامه ریزی رفت و مراحل بررسی را در این سازمان می‌گذراند و ما نیز مرتب در نشست‌های کارشناسی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی شرکت می‌کنیم.

به گزار به دخت به نقل از ایسنا، فهیمه فرهمندپور افزود: در حال حاضر معاونت امور زنان و خانواده نهاد ریاست جمهوری به تصمیمات جدیدی در این زمینه رسیده است و معتقدند که بخش بانوان از بخش کودک در این سند تفکیک بشود؛ البته از ابتدا هم این دغدغه را داشتیم که در صورت تحقق این امر دوباره سند باید بازنگری شود.

وی تاکید کرد: بازنگری سند تأمین امنیت زنان و کودکان در روابط اجتماعی خارج از وظیفه اولیه ما در وزارت کشور است ولی چون این سند را ما به سرانجام رساندیم نسبت به آن دغدغه داریم. بنابراین قصد داریم تمام کارهای اصلاحی و تکمیلی را روی آن انجام دهیم.

فرهمندپور در پایان اظهارکرد: قرار است در سند تأمین امنیت زنان بخش کودک از زنان تفکیک شود که در این راستا بخش کودک به مرجع ملی حقوق کودک در وزارت دادگستری ارایه می‌شود تا در سند حمایت از حقوق کودک لحاظ شود. بخش زنان نیز بازسازی و نهایی می‌شود.

/انتهای متن/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

کلیه حقوق متعلق به مجتمع رسانه ای اطلس می باشد
nmd runnner nmd runnner black nmd runnner white nmd runnner grey nmd runnner gs ultra boost ultra boost black ultra boost white ultra boost grey ultra boost gs ultra boost uncaged ultra boost uncaged black ultra boost uncaged white ultra boost uncaged grey ultra boost uncaged gs yeezy boost 350 yeezy boost 350 black yeezy boost 350 white yeezy boost 350 grey yeezy boost 350 gs yeezy boost 350 v2 yeezy boost 350 v2 black yeezy boost 350 v2 white yeezy boost 350 v2 grey yeezy boost 350 v2 gs yeezy boost 750 yeezy boost 750 black yeezy boost 750 white yeezy boost 750 grey yeezy boost 750 gs