شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۶

کاهش شدید محبوبیت هیلاری کلینتون در بین زنان آمریکایی

به گزارش به دخت به نقل از تسنیم، رسانه‌های خبری […]

به گزارش به دخت به نقل از تسنیم، رسانه‌های خبری آمریکا اعلام کردند محبوبیت هیلاری کلینتون نامزد پیشتاز دموکراتها در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۱۶ میلادی، در بین زنان آمریکایی به شدت کاهش یافته است.
به نقل از رسانه‌های آمریکایی، در حالی که به نظر می‌رسد زنان آمریکایی مهمترین پایگاه اجتماعی هیلاری کلینتون برای جذب آرا در انتخابات ریاست جمهوری سال آینده باشد ولی گزارش‌های منتشر شده در خصوص استفاده کلینتون از ایمیل شخصی در دورانی که وزیر خارجه آمریکا بوده، موجب شده تا محبوبیت وی بین زنان آمریکایی با کاهش شدیدی روبرو شود.
وبسایت خبری تاون هال روز جمعه اعلام کرد: تحلیلگران نسبت به کاهش شدید محبوبیت کلینتون در بین زنان آمریکایی هشدار داده‌اند. میزان محبوبیت کلینتون در بین زنان آمریکایی از ۷۱ درصد در ماه جولای به کمتر از ۴۲ درصد کاهش یافته است.
این گزارش افزود: یکی از مهمترین دلایلی که محبوبیت کلینتون در بین زنان آمریکایی کاهش یافته است، رسوایی استفاده وی از ایمیل شخصی در دوره تصدی پست وزارت خارجه بوده است. زنان آمریکایی بر این باورند که کلینتون واقعیت را نگفته است و کاری اشتباه انجام داده است.
در نظرسنجی فاکس نیوز، بیش از ۵۱ درصد رای دهندگان آمریکایی اعلام کرده‌اند که کلینتون از روی آگاهی درباره استفاده از ایمیل و سرور شخصی دروغ گفته است. در نظرسنجی اوت شبکه سی ان ان نیز بیش از ۵۱ درصد زنان آمریکایی اعلام کردند که کلینتون در استفاده از ایمیل شخصی کار اشتباهی را مرتکب شده است.
در ماه‌های اخیر، وزارت خارجه آمریکا هزاران ایمیل مربوط به سرور شخصی کلینتون را در اختیار کمیته تحقیق کنگره در خصوص حادثه بنغازی قرار داده است.

/انتهای متن/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

کلیه حقوق متعلق به مجتمع رسانه ای اطلس می باشد