کادر فنی تیم ملی بسکتبال بانوان عملکرد خوبی داشته است

0

به گزارش به دخت به نقل از ایسنا، نایب رییس بانوان فدراسیون بسکتبال گفت: کادر فنی تیم ملی بسکتبال تا به حال عملکرد خوبی داشته است و ما فعلا تصمیمی برای تغییر کادر فنی نداریم.
فاطمه کرم‌زاده درباره حضور تیم ملی بسکتبال بانوان ایران در اردوی ترکیه اظهار کرد: حضور در اردوی ترکیه تجربه بسیار خوبی برای تیم ملی بسکتبال بانوان بود. ملی‌پوشان در این اردو با دو تیم باشگاهی و یک بازی هم با تیم ملی موزامبیک برگزار کرد و دو پیروزی و یک شکست را متقبل شد. تیم ملی موزامبیک قهرمان آفریقا بود و برای آمادگی جهت حضور در مسابقه‌های جهانی سال آینده در ترکیه اردو زده بود.
کرم‌زاده در ادامه افزود: من واقعا فکر نمی‌کردم که بچه‌ها تا این حد خوب نتیجه بگیرند. تیم موزامبیک واقعا سطح کیفی خوبی داشت و قطعا این نمایش خوب بچه‌های ما برابر چنین تیم‌هایی نظر فدراسیون جهانی را برای دائمی کردن مجوز حضور بانوان باحجاب مسلمان در میادین بین‌المللی را جلب می‌کند.
نایب رییس بانوان فدراسیون بسکتبال با تاکید بر اینکه معاون وزیر و رییس فدراسیون از نتایج تیم رضایت داشتند، گفت: بعد از بازگشت از اردوی ترکیه با خانم شهریان معاون بانوان وزیر ورزش دیدار داشتم و گزارش سفر دادیم. او هم قول داد تا بچه‌ها را به اردوهای برون مرزی بفرستد. خانم شهریان از انعکاس خبری حضور ملی‌پوشان بسیار راضی بود. رییس فدراسیون بسکتبال نیز خیلی راضی و خوشحال بود که بچه‌ها در این اردو خوب ظاهر شده‌اند.
او درباره تغییر کادر فنی تیم ملی بانوان نیز تصریح کرد: کادر فنی در این مدت خوب کار کرده است و فعلا تصمیمی درباره تغییر کادر فنی تیم ملی نداریم. عملکرد خوبی را از کادر فنی شاهد بودیم و اگر تصمیمی بخواهیم بگیریم در آینده این اتفاق می‌افتد.
کرم‌زاده در پایان گفت: بچه‌ها به تازگی از اردوی ترکیه بازگشتند و حتما قبل از آغاز سوپرلیگ یک اردوی تیم ملی را برگزار می‌کنیم تا بچه‌ها به آمادگی خوبی برسند و برای حضور در تورنمنت‌ها به مشکلی برنخوریم.

/انتهای متن/

مطالب مرتبط مطالب مرتبط با این نویسنده