ژانگ یو جیه سرمربی تیم ووشوی بانوان ایران شد

دارنده مدال طلای مسابقات قهرمانی جهان در سال ۲۰۰۵ و قهرمان جام جهانی ۲۰۰۶ به عنوان سرمربی تیم ملی ووشوی بانوان ایران در بخش ساندا انتخاب شد.

0

به گزارش به دخت به نقل از ایسنا با مذاکرات فدراسیون ووشوی ایران با انجمن ووشوی چین، چند مربی از سوی چینی ها معرفی شدند که پس از بررسی، ژانگ یو جیه به عنوان سرمربی تیم بانوان ایران معرفی شد.

وی علاوه بر قهرمانی جهان و جام جهانی، از سال ۲۰۰۹ هدایت تیم استان خنان چین را برعهده داشته و قهرمانان زیادی را معرفی کرده است.

قرار است این مربی هدایت تیم ووشوی جوانان و بزرگسالان بانوان ایران را برای حضور در مسابقات آسیایی چین و جهانی اندونزی برعهده داشته باشد.

براین اساس وی بامداد جمعه هفته جاری وارد تهران خواهد شد و قراردادش تا پایان مسابقات جهانی بزرگسالان که آبان ماه در اندونزی برگزار می شود، خواهد بود.

رقابت های قهرمانی جوانان آسیا مردادماه سال جاری در چین و مسابقات قهرمانی جهان بزرگسالان، آبان ماه در اندونزی برگزار می شود.

پیش از این پانگ یان از چین به مدت هفت سال هدایت تیم های جوانان و بزرگسالان زنان ایران را برعهده داشت و عملکرد خوبی از خود برجای گذاشت اما پس از بازیهای آسیایی ۲۰۱۴ اینچئون برای ادامه تحصیل به چین بازگشت.

/انتهای متن/

مطالب مرتبط مطالب مرتبط با این نویسنده