دوشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۶

پیام تبریک معاون وزیر ورزش به بانوان مدال آور

معاون امور ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان در پیامی کسب سهمیه ورودی پارالمپیک از سوی زهرا نعمتی و همچنین کسب مدال طلا زهرا برزگر در رقابت های جهانی کاراته را تبریک گفت.

به گزارش به دخت به نقل از ایرنا، در بخشی از پیام رباب شهریان آمده است: آنچه که از سوی زهرا نعمتی کماندار المپیکی کشور و زهرا برزگر نخستین بانوی طلایی تاریخ کاراته زنان ایران کسب شد، حاصل همت و غیرتی مثال زدنی آنهاست که با تلاش شبانه روزی حاصل شد.


شهریان در ادامه پیام اظهار داشت: با ارج نهادن به تلاش شبانه روزی زهرا نعمتی و زهرا برزگر، از زحمات مربیان، کادر فنی و دیگر عوامل فدراسیون قدردانی می کنم و از خداوند متعال برای این دو بانوی ورزشکار ارزشمند ایران آرزوی موفقیت دارم.
زهرا نعمتی دارنده مدال طلای پارالمپیک ۲۰۱۲ لندن پس از کسب مدال نقره و سهمیه المپیک ۲۰۱۶ برزیل در مسابقات تیرو کمان قهرمانی آسیا، روز گذشته در جریان رقابت های تیراندازی با کمان قهرمانی معلولان آسیا، طلایی شد و علاوه بر سهمیه المپیک که در رقابت های قهرمانی آسیا هفته پیش کسب کرده بود، سهمیه پارالمپیک را هم کسب کرد.
همچنین زهرا برزگر نماینده وزن منهای ۵۵کیلوگرم امید دختران ایران با غلبه بر حریفان نخستین مدال طلای کاروان ورزشی ایران را در نهمین دوره رقابت های کاراته رده های سنی جهان کسب کرد.

/انتهای متن/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

کلیه حقوق متعلق به مجتمع رسانه ای اطلس می باشد