سه شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۵

همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی در رامسر برگزار می شود

سرپرست هیات ورزش های همگانی شهرستان رامسر از برگزاری پیاده روی بزرگ خانوادگی به مناسبت میلاد حضرت زهرا(س) و بزرگداشت مقام مادر و هفته زن خبرداد.

به گزارش به دخت به نقل از شبکه خبری ورزشی بانوان ایران، عباس احمدی ماچیانی روز یکشنبه در این باره به خبرنگاران گفت : این برنامه ورزشی که در روز شمار هفته زن شهرستان نیز آمده، ساعت ۸ صبح روز سه شنبه ۲۵ فروردین در بلوار زیبای معلم شهر رامسر برگزار می شود.

وی افزود : این برنامه ورزشی از سوی هیات ورزش های همگانی رامسر با همکاری ستاد هفته زن و فرمانداری ، شهرداری ، دهکده صنایع دستی برادران علیجانی ، ادارات ورزش و جوانان و محیط زیست برگزار می شود .

نایب رییس بانوان هیات ورزش های همگانی رامسر نیز گفت:این هیات در نظر دارد با فعال سازی کمیته های مختلف ورزش را در میان بانوان گسترش دهد و از تمام ظرفیت ها در این حوزه استفاده کند.

رقیه پروانه افزود : به دلیل گسترش شهرنشینی و کم تحرکی ها بویژه در بانوان شاهد بروز و گسترش بسیاری از مخاطرات و بیماری ها هستیم که ورزش می تواند در این شرایط عامل مهمی برای نشاط و تندرستی باشد.

وی اظهار داشت :برای شرکت کنندگان در این برنامه به قید قرعه جوایزی اهدا می گردد و در این راستا ازعموم و مردم بویژه زنان و بانوان دعوت می شود، شرکت کنند

/انتهای متن/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

کلیه حقوق متعلق به مجتمع رسانه ای اطلس می باشد