شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۶

مسئول اندیشکده مطالعات راهبردی زنان و خانواده در گفت و گو با فارس اعلام کرد

هشدار در مورد حضور مسئولان حوزه زنان در مجامع وابسته به لابی صهیونیست

مسئول اندیشکده مطالعات راهبردی زنان در مورد عضویت ایران در هیأت اجرایی زنان سازمان ملل متحد گفت: سازمان‌های بین المللی که اتصال بلافصلی به لابی صهیونیست دارند فرصت ظهور تفکر اسلامی را نمی‌دهند و مسئولان باید در این زمینه هوشیار باشند.

به گزارش به دخت به نقل از فارس، معصومه حاج حسینی  در مورد عضویت ایران در هیأت اجرایی زنان سازمان ملل متحد گفت: واقع ظاهری قضیه این است که هر چقدر در سازمان‌های بین المللی عضویت بالاتر می‌رود و مشارکت افزایش پیدا می‌کند برای کشورها به منزله شاخص‌های توسعه یافتگی است و اینکه در سرنوشت بین المللی دخیل می‌شوند و برای تصمیم گیری و تصمیم سازی مشارکت می‌کنند.

خبرگزاری فارس: هشدار در مورد حضور مسئولان حوزه زنان در مجامع وابسته به لابی صهیونیست

وی ادامه داد: اما حقیقت قضیه چیز دیگری است اگر واقع و حقیقت یکی بود خوب بود اینکه ما می‌توانستیم رسالت جهانی خود را نسبت به تمام زنان مسلمان جهان و نجات آنها از هرگونه تبعیض و محرومیت‌ها و تمهید میل به کمال آنها مشارکت می‌کردیم و این بسیار ارزشمند و فرصتی برای تمدن سازی اسلامی بود.

حاج حسینی اظهار داشت: اما حقیقت و پنهان قضیه این است که ساختارهای بین المللی که اتصال بلافصلی به لابی‌های صهیونیست دارند و توسط آنها و با نظارت آنها اداره می‌شوند آیا چنین فرصتی را برای بروز چنین تفکری در مجامع بین المللی فراهم می‌کنند و مجال جولان آن را فراهم می‌کنند که سایه این تفکر بر سر تمام جهان پهن شود من به این خوش بین نیستم.

مسئول اندیشکده مطالعات راهبردی زنان و خانواده خاطرنشان کرد: چیزی که در این اتفاق رخ داده و تقاضا می‌کنم که مسئولان به این موضوع دقت کنند این است که اگر آنجا مجال تأثیرگذاری نیست، تأثیر پذیر نباشند و اینگونه نباشد که افکارشان در این مسیر حل شود و پیامدهای آن را در مسائل زنان در نظام جمهوری اسلامی و زاویه گرفتن با اصول و ارزش‌ها مشاهده کنیم.

/انتهای متن/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

کلیه حقوق متعلق به مجتمع رسانه ای اطلس می باشد