نویسنده «شب بخیر کوچولو» درگذشت

مادر تا سه هفته پیش برای برنامه «قاصدک» در شبکه سلامت و همچنین برنامه «شب بخیر کوچولو» متن هایی را بیان می کرد و چون قادر به نوشتن نبود ما به جای او می نوشتیم و به برنامه سازان تحویل می دادیم اما امروز صبح بعد از تحمل سه سال بیماری درگذشت.

0

معصومه ذباح نویسنده برنامه رادیویی «شب بخیر کوچولو» امروز هشتم دی ماه به دلیل بیماری سرطان درگذشت.

به گزارش به دخت و به نقل از مهر، میلاد شیدایی فرزند معصومه ذباح با اشاره به چگونگی درگذشت این نویسنده برنامه های رادیویی و تلویزیونی گفت: امروز سه شنبه هشتم دی ماه ساعت ۹ صبح مادرم بعد از حدود سه سال که به بیماری سرطان دچار شده بود در بیمارستان سجاد درگذشت.

شیدایی با اشاره به اینکه مادرش تا هفته های اخیر به فعالیت خود در حوزه نویسندگی ادامه می داده است، اظهار کرد: مادر تا سه هفته پیش برای برنامه «قاصدک» در شبکه سلامت و همچنین برنامه «شب بخیر کوچولو» متن هایی را بیان می کرد و چون قادر به نوشتن نبود ما به جای او می نوشتیم و به برنامه سازان تحویل می دادیم اما امروز صبح بعد از تحمل سه سال بیماری درگذشت.

«بوی گل آفتاب» و «شب‌بخیر کوچولو» در شبکه‌های سراسری و «قصه‌های ظهر جمعه» رادیو قرآن و «ورزش، نشاط، کودک» در رادیو ورزش و برنامه «قطار قطار ستاره» از گروه جامعه و «زندگی صدای آشنا» نمونه‌ای از کارهای او به عنوان سردبیر و نویسنده است.

مراسم تشییع این نویسنده چهارشنبه نهم دی ماه در بهشت زهرا(س) انجام خواهد شد.

/انتهای متن/

مطالب مرتبط مطالب مرتبط با این نویسنده