نتایج لیگ برتر راگبی بانوان

0

به گزارش به دخت به نقل از ایسنا، رقابتهای لیگ برتر و دسته یک راگبی بانوان که به میزبانی استان گلستان و در شهر گرگان برگزار شد با قهرمانی تیمهای کرمانشاه و خراسان رضوی به پایان رسید.
در رقابتهای لیگ برتر راگبی بانوان که با شرکت ۵ تیم و به صورت دوره ای برگزار شد تیم کرمانشاه در جایگاه نخست ایستاد، خراسان رضوی دوم شد و ستارگان تهران در ردیف سوم قرار گرفت.
اما در مسابقات لیگ دسته یک که با حضور ۶ تیم و در دو گروه ۳ تیمی برگزار شد تیم خراسان رضوی اول شد، گلستان به مقام نایب قهرمانی دست یافت و تیم “میثم عطر” اردبیل در جایگاه سوم قرار گرفت.
بدین ترتیب تیمهای خراسان رضوی و گلستان جواز حضور در لیگ برتر را بدست آوردند.
رقابتهای لیگ برتر و دسته یک راگبی بانوان در ورزشگاه “کریم آباد” گرگان برگزار شد.
نفرات برتر مسابقات جت اسکی جام کاسپین مشخص شدند
برترین های مسابقات جت اسکی ” جام کاسپین” که به میزبانی سازمان منطقه آزاد انزلی برگزار شد مشخص گردیدند.
مسابقات جت اسکی قهرمانی کشور “جام کاسپین” با شرکت ۶۰ ورزشکار از استانهای کشور به مدت سه روز در نوار ساحلی منطقه آزاد انزلی در سه کلاس نوجوانان، بانوان و آقایان از سوی انجمن جت اسکی کشور و به میزبانی و حمایت سازمان منطقه آزاد انزلی برگزار شد.
مسابقات بانوان و نوجوانان در روز اول مسابقات و مسابقه آقایان در دو کلاس جت تنفس طبیعی و سوپرشارژ در روز پنجشنبه برگزار شد.
در مسابقات بخش بانوان؛ مینا سلیمان ن‍ژاد از باشگاه ملی پوشان چالوس ، مریم امیری از مازندران و پانته آ خوئینی پور از کیش به ترتیب عنوانهای اول تا سوم را کسب کردند.
در بخش نوجوانان؛ آریا جلیل نژاد مارین اسپرت چابکسر مقام اول و اردلان صفری و سید مهران میرحسینی هر دو از جزیره عرشیا گیلان به ترتیب مقامهای دوم تا سوم را از آن خود کردند.
در کلاس جت تنفس طبیعی آقایان ، بهروز پور محمد از گیلان اول و محسن عظیمی از مازندران دوم شدند.
در کلاس سوپرشارژ آقایان ؛ محمد اسدپور از کیش و اشکان عظیمی از مازندران مشترکا به مقام اول رسیدند و محمد زبردست از مازندران دوم و مجید اشرفی به مقام سوم نایل شدند.
مجید فاتحی سرپرست معاونت فرهنگی ،اجتماعی و گردشگری این سازمان در مراسم اختتامیه مسابقات ضمن قدردانی از تلاشهای صورت گرفته در راستای برگزاری این مسابقات، یکی از ماموریت های معاونت مطبوع خودرا توسعه توریسم ورزشی دانست و اظهار داشت : در سال جاری با حمایت مهندس مسرور رییس هیات مدیره و مدیرعامل این سازمان، منطقه آزاد انزلی میزبانی مسابقات کشوری و استانی متعددی را در حوزه ورزشهای دریایی و ساحلی که نقش پررنگی در توسعه گردشگری ورزشی در سطح منطقه دارند را بر عهده داشته است.
در مراسم اختتامیه این مسابقات محمد علیپور رییس فدراسیون انجمنهای ورزشی، دلداده مهربان دبیر، محمد حسن عالمی مشاور اجرایی فدراسیون و خانم ضیابخش نایب رییس بانوان، دکتر شیری دبیر شورای راهبردی ورزش مناطق آزاد کشور، بیات دبیر شورای فرهنگ دریا، معاونین و مدیران سازمان، عفراتی مشاور وزیر ورزش، سلیانچی رییس انجمن جت اسکی، خانم ابهر نایب رییس بانوان انجمن ، مسئولین ورزشی، مقامات استانی و شهرستانی حضور داشتند.

/انتهای متن/

مطالب مرتبط مطالب مرتبط با این نویسنده