مهلت مسابقه “از کودکم یاد گرفتم” تمدید شد

سایت به دخت برای تحکیم هر چه بیشتر روابط بزرگترها و کودکان مسابقه عکس- متنی را تدارک دیده است با عنوان “از کودکم یاد گرفتم”.

0

به علت استقبال از انتشار عکسمتن های آموزنده و پر محتوایی که به دست به دخت رسیده ودادن زمان بیشتر به والدینی که بتازگی به جمع ما پیوسته اند  و قصد ارسال عکس – متن های خوب خود را  دارندt مهلت ارسال آثار تا پایان شهریور تمدید شد .


تذکر مهم

این مسابقه دوباره تمدید نخواهد شد. پس زودتر دست به کار شوید و با دقت در رفتار کودکان تان نکات آموزنده ای را که از آنها آموخته اید، برای ما بنویسید و همراه عکسی از دلبندتان (ترجیحا در حال همان کار) برای ما ارسال کنید.

شاید شما و کودک تان جزو سه نفر اول شده و برنده یک کارت هدیه  به همراه یک سِت مادر و کودک شیک شوید

ما بزرگترها نیاز داریم گاهی از مسئولیت ها و روزمرگی هایمان کناره بگیریم و با بازی با کودکان مان و نگاه کردن به جست و خیزهای بی پروای آنها  شور و نیروی دوباره برای ادامه زندگی پیدا کنیم . آزادی، پاکی و آلوده نشدن به کلیشه ها از کودکان موجوداتی رویا پرداز، خلاق و جستجوگر ساخته است.  

آنها گاهی دست به کارهای با مزه ای  می زنند که بزرگترها می توانند از آنها ایده بگیرند و یا تصمیم بگیرند تغییری در باورها و یا عملکردشان بدهند.

ما در سایت به دخت از تمامی بزرگترهایی که به چنین موردی برخورد کرده اند و کودکی را الگوی حرکتی خاص  در زندگی شان قرار داده اند، می خواهیم که عکسی از کودک- ترجیحا در حال همان کار- را به همراه متنی توضیح دهنده از رفتار کودک و برداشتی را که ا ز آن رفتار می توان داشت،  برای ما ارسال و در اولین دوره این مسابقه شرکت کنند.

/انتهای متن/

 

مطالب مرتبط مطالب مرتبط با این نویسنده