دوشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۶

معاون رئيس‌جمهور در امور زنان خبر داد:

ملی شدن طرح جامع توانمندی زنان سرپرست خانوار تا پایان شهریور امسال

به گزارش به دخت به نقل از فارس، شهین‌دخت ملاوردی […]

به گزارش به دخت به نقل از فارس، شهین‌دخت ملاوردی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس درباره برنامه این معاونت برای بیمه زنان خانه‌دار، بیان داشت: سازمان بهزیستی بحث بیمه درمانی زنان سرپرست خانوار را انجام داده است و در دولت نیز در چارچوب بیمه سلامت این کار در حال پیگیری است.
وی اضافه کرد: ما در دفتر امور زنان و خانواده، در حال پیگیری بیمه زنان خانه‌دار هستیم که بخشی از زنان سرپرست خانوار را نیز شامل می‌شود.
ملاوردی ادامه داد: در حال پیگیری ملی کردن طرح جامع توانمندی زنان سرپرست خانوار هستیم که به صورت پایلوت اجرا شده است و پس از رسیدن به یک مدل موثر حمایتی، برای کل کشور اجرایی خواهد شد.
وی درباره اولویت‌های این معاونت افزود: بخشی از مجموعه برنامه‌های دفتر امور زنان و خانواده با اولویت زنان سرپرست خانوار است که از جمله آن می‌توان به سند سیاست اجرایی اشتغال پایدار که گروه هدف ما بخشی زنان سرپرست خانوار آن هم با اولویت مناطق محروم است، اشاره کرد.
ملاوردی با اشاره به توجه ویژه دولت تدبیر و امید به زنان سرپرست خانوار بیان کرد: در حمایت از سازمان‌های غیردولتی به امر توان‌افزایی و توانمندسازی زنان توجه بسیار داریم که بخش اعظم مخاطبان ما هم زنان سرپرست خانوار هستند.

/انتهای متن/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

کلیه حقوق متعلق به مجتمع رسانه ای اطلس می باشد